فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 14 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 139
  1. Top | #1
    world s@t

پیش فرض تمام سوالات و مشکلات دانگل میکروباکس در این تاپیک

تمام سوالات و مشکلات دانگل میکروباکس در این تاپیک

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    babriboot

با تشکر مخصوص به شما میکرو قدیمی با سریال 09 دارم برنامه تبدیل به میکرو 2 را به ان زدم بیفایده بود حالا برای برگرداندن ان به میکرو معمولی مشکل زیادی دارم درضماکیلیر هم کردم ولی برنامه خودش را که بالودرش سرهم هست را قبول نمیکند اگر لودری جداگانه دارد همراه با نرم افزار رفع اشکالش برام بگزارید ممنون از زحمت شما (حسین دوستار شما)

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از babriboot عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    nokia n73

با سلام با این لودرفقط فایل فلش را انتقال بده وبعد هر نرم افزاری که خواستید مربوط به میکروباکس یک انتقال بدهید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

7. 7 کاربر برای این پست سودمند از nokia n73 عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4
    babriboot

شرمنده لودر به عنوان یک برنامه که بشد نرم افزار را روی دانگل بریزم عمل نمیکند موقعی که لودر را باز میکنم برنامه مدیابلیر باز میشود با تشکر فراوان بازهم راهنمای کنید

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از babriboot عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5

عنوان کاربر
    فروشنده سیسیکم و جیسکم و یوروکم سایت
    شماره عضویت
    5
    33,507 بار در 5,140 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>babribootstrong> نمایش پست ها
    شرمنده لودر به عنوان یک برنامه که بشد نرم افزار را روی دانگل بریزم عمل نمیکند موقعی که لودر را باز میکنم برنامه مدیابلیر باز میشود با تشکر فراوان بازهم راهنمای کنید
    درود

به تاپیک زیر برید دوست عزیز

سافتور برگشت دانگل MicroBox II به MicroBox معمولی

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از سایت تخصصی ماهواره عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2026
    44 بار در 23 پست

نوشته اصلی توسط romania1
    با سلام خدمت همه ی دوستان من تازه ثبت نام کردم و این اولین پستم هست
    طریقه ی نصب این نرم افزار به چه صورت است؟
    من اداپتور رو به برق زدم دانگل رو با استفده از کابل r32 به کامپیوتر وصل کردم ولی اصلا ستون افقی پر نمیشه و رو صفر درصد مونده من حتی نیم ساعت صبر کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد این هم عکسش
    فایل پیوست 2294

پاسخ توسطjavati
    دوست عزیز قبل از زدن آدابپتور به برق باید روی استارت لودر نرم افزار کلیک کنی و پس از چند ثانیه برق را به دانگل وصل کنی و تا پایان دانلود کاری نکنی .
    در ضمن سوالات در بخش مشکلات مطرح می شوند. با تشکر

ادامه توسطromania1
    من این کار رو هم کردم یعنی اول روی استارت لودر نرم افزار کلیک کردم و پس از چند ثانیه برق رو به دانگل وصل کردم این بار به جای ...transfering data ... witing boot آمد ولی باز هم روی صفر درصد ماند و شروع به پر شدن نکرد این هم عکسشuntitled.rar
    آیا این کار خیلی زمان می برد مثلا 10-12 ساعت؟

13. 3 کاربر برای این پست سودمند از romania1 عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #7

عنوان کاربر
    فروشنده سیسیکم و جیسکم و یوروکم سایت
    شماره عضویت
    5
    33,507 بار در 5,140 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>romania1strong> نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط romania1
    با سلام خدمت همه ی دوستان من تازه ثبت نام کردم و این اولین پستم هست
    طریقه ی نصب این نرم افزار به چه صورت است؟
    من اداپتور رو به برق زدم دانگل رو با استفده از کابل r32 به کامپیوتر وصل کردم ولی اصلا ستون افقی پر نمیشه و رو صفر درصد مونده من حتی نیم ساعت صبر کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد این هم عکسش
    فایل پیوست 2294

پاسخ توسطjavati
    دوست عزیز قبل از زدن آدابپتور به برق باید روی استارت لودر نرم افزار کلیک کنی و پس از چند ثانیه برق را به دانگل وصل کنی و تا پایان دانلود کاری نکنی .
    در ضمن سوالات در بخش مشکلات مطرح می شوند. با تشکر

ادامه توسطromania1
    من این کار رو هم کردم یعنی اول روی استارت لودر نرم افزار کلیک کردم و پس از چند ثانیه برق رو به دانگل وصل کردم این بار به جای ...transfering data ... witing boot آمد ولی باز هم روی صفر درصد ماند و شروع به پر شدن نکرد این هم عکسشuntitled.rar
    آیا این کار خیلی زمان می برد مثلا 10-12 ساعت؟
    درود

اگر میکرو خود را به 2 تبدیل کردین و میخواین بر گردونینش به 1 باید از نرم افزار زیر استفاده کنید

سافتور برگشت دانگل MicroBox II به MicroBox معمولی

در ضئم این نرم افزار رو هم باید با لودر میکرو 2 انتقال بدین

15. 4 کاربر برای این پست سودمند از سایت تخصصی ماهواره عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2026
    44 بار در 23 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>mohamadooostrong> نمایش پست ها
    درود

اگر میکرو خود را به 2 تبدیل کردین و میخواین بر گردونینش به 1 باید از نرم افزار زیر استفاده کنید

در ضئم این نرم افزار رو هم باید با لودر میکرو 2 انتقال بدین
    من منظورم از نرم افزار ورژن 1.64 میکرو باکس 1 به تاریخ 2011-3-11 بود درضمن من نمودونم که این میکرو رو به 2 تبدیل کردن یا نه فقط می دونم دانگلم آلفاست یه بنده خدایی از ما یه پولی میگره این دانگل را آپگرید میکنه هیچی هم به ما نمیگه شاید اینا اسرار کاریشن تا حالا یک بار دانگل رو تقریبا دو ماه پیش آپگرید کرده الان چند روزه دانگل قطع شده من بهش زنگ زدم گفت بعد از تعطیلات برم تو اینترنت ببینم چی میشه اول که اومد بمن گفت وقتی قطع شد خودت میتونی بری تو اینترنت آپگریدش کنی ولی بعدش دبه درآورد و راهش رو بهم نگفت
    من این کار رو هم کردم ولی فقط یکی از ستون ها پر شد ستون بالایی و ستون پایینب پر نمیشه این هم عکسش unttitled.rar آیا خیلی زمان میبره ستون پایینی پر شه؟با تشکر

17. 3 کاربر برای این پست سودمند از romania1 عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #9
    vahid6630

[QUOTE=romania1;34702]من منظورم از نرم افزار ورژن 1.64 میکرو باکس 1 به تاریخ 2011-3-11 بود درضمن من نمودونم که این میکرو رو به 2 تبدیل کردن یا نه فقط می دونم دانگلم آلفاست یه بنده خدایی از ما یه پولی میگره این دانگل را آپگرید میکنه هیچی هم به ما نمیگه شاید اینا اسرار کاریشن تا حالا یک بار دانگل رو تقریبا دو ماه پیش آپگرید کرده الان چند روزه دانگل قطع شده من بهش زنگ زدم گفت بعد از تعطیلات برم تو اینترنت ببینم چی میشه اول که اومد بمن گفت وقتی قطع شد خودت میتونی بری تو اینترنت آپگریدش کنی ولی بعدش دبه درآورد و راهش رو بهم نگفت
    من این کار رو هم کردم ولی فقط یکی از ستون ها پر شد ستون بالایی و ستون پایینب پر نمیشه این هم عکسش unttitled.rar آیا خیلی زمان میبره ستون پایینی پر شه؟با تشک

عکس لودر که درست است

شما صبر نمایید تا ستون بالا و پایین کامل پر شود و دستگاه شما کامل ابگرید شود

19. 2 کاربر برای این پست سودمند از vahid6630 عزیز تشکر کرده اند:

20. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2026
    44 بار در 23 پست

الان نیم ساعته که ستون پایین از روی صفردرصد ت****** نخورده چقدر طول میکشه؟

21. 2 کاربر برای این پست سودمند از romania1 عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 14 1 2 3 11 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع