فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
  1. Top | #1
    kazem_hd

پیش فرض انجمن هواداران اســتــیـــل اذیــــن

اســتــیـــل اذیــــن

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از kazem_hd عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    kazem_hd

کعبي و معدنچي غايبان ديدار با استقلال

تيم فوتبال استيل آذين دو بازيکن تاثيرگذار خود را در ديدار هفته بيست و يکم ليگ برتر برابر استقلال در اختيار نخواهد داشت.
    حسین کعبی به دلیل اخراج در بازی پیشین استیل آذین برابر نفت تهران و مهرزاد معدنچی به خاطر سه اخطاره بودن، نمی توانند تیمشان را در دیدار هفته بیست و یکم برابر استقلال همراهی کنند.

البته استیل آذین غیر از این دو بازیکن، محروم و مصدومی ندارد و خاکپور میتواند در این بازی دشوار و حساس از سایر بازیکنانش استفاده کند.

از سوی دیگر تیم فوتبال استیل آذین عصر روز چهارشنبه در دیداری تدارکاتی که در زمین چمن ورزشگاه شهریار برگزار شد، برابر تیم دسته دومی "پراگ" به برتری 5 بر یک دست یافت.

همچنین محمد خاکپور در آستانه بازی حساس روز یکشنبه تیم استیل آذین برابر استقلال، برای کاهش فشار تمرینات و استراحت بیشتر بازیکنان ترجیح داد که امروز پنجشنبه به بازیکنان این تیم استراحت بدهد.

تیم فوتبال استیل آذین در چارچوب هفته بیست و یکم رقابتهای لیگ برتر روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم استقلال میرود.

5. 3 کاربر برای این پست سودمند از kazem_hd عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    kazem_hd

خاكپور:مشكلي اصلي تيم استيل آذين، ضعف مربيگري است

سرمربي تيم استيل آذين پس از شکست 3 بر صفر تيمش مقابل تراکتورسازي، گفت: مشکل اصلي تيم «استيل آذين» ضعف مربيگري است.
    خاکپور افزود: بازيکنان ما در ديدار با تيم تراکتورسازي بهترين و پرانرژي*ترين بازي خود را در طول چند هفته گذشته به نمايش گذاشتند ولي با توجه به مهره*هاي خوب تيم تراکتورسازي نتوانستيم به گل برسيم.
    او با اشاره به استرس بالاي تيمش و جو حاکم بر ورزشگاه تصريح کرد: با وجود اين، ما نتوانستيم تمرکز کافي بر بازي داشته باشيم و اين امر موجب باخت تيم ما شد.

7. 3 کاربر برای این پست سودمند از kazem_hd عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4
    zed-max

هر بازیکنی از استیل آذین جدا شود خائن است/کعبی: استقلال هم به دسته دوم سقوط کرد، اشکالی دارد؟

هافبک تیم فوتبال استیل*آذین اعتقاد دارد تیمهای بزرگ همیشه با بحران*های بزرگ دست و پنجه نرم می*کنند.
    چند وقتی است که تماس با حسین کعبی همیشه مصاحبه های جنجالی را به همراه داشته است.او هر بار حرف های زیادی برای گفتن دارد که البته بیشتر آنها انتقاد است.هدف پرسش در مورد عدم نتیجه گیری استیل آذین و خطر سقوط به لیگ دسته دوم بود که کعبی این واکنش را نشان داد«بحران همیشه در کنار تیم های بزرگ وجود دارد.ما ابتدای فصل را با سر و صدا شروع کردیم و بیش از اندازه در کانون توجهات بودیم.نمی دانم چرا هر کس به من زنگ می زند در مورد سقوط استیل آذین حرف می زند.هنوز لیگ تمام نشده و فاصله تیم های انتهای جدول با هم یکی دو امتیاز است،پس ما با یکی دو برد می توانیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.»

کعبی این را می گوید و ادامه می دهد:«در دهه 70 استقلال،تیمی به این بزرگی به دسته دوم سقوط کرد،آیا اتفاقی افتاد؟آنها دوباره تلاش کردند و تیم به دسته اول برگشت.من به یکی دیگر از خبرنگاران که زنگ زده بود گفتم و تاکید کردم که حتما این جمله من را بنویسد،من همین جا می گویم اگر استیل آذین سقوط کرد و بازیکنان این تیم را ترک کردند،خائن هستند.خودم از این تیم جدا نمی شوم و بقیه هم اگر وجدان داشته باشند استیل آذین را تنها نخواهند گذاشت.»

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5
    zed-max

خاکپور استعفا داد
    سرمربی تیم فوتبال استیل آذین استعفا کرد.

برنا: محمد خاکپور پس از شکست سه بر صفر تیمش در دیدار برابر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از سمت خود کنار کشید.

او که در پایان دیدار تیمش مقابل تراکتور سازی تصمیم به استعفا گرفت،بالافاصله تصمیم خود را به گوش سرپرست استیل اذین رساند.

قرار است امشب مدیران استیل آذین در خصوص استعفا خاکپور و جانشین احتمالی او وارد جلسه شود.

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6
    Moh@mm@d-SAT

پروين: روي نيمكت مربيگري استيل آذين نمي*نشينم

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين گفت: روي نيمكت مربيگري نمي*نشينم و براي اين كار دلايل خاص خودم را دارم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي پروين درباره اتفاقات اخير در باشگاه استيل*آذين و خداحافظي ناگهاني محمد خاكپور اظهار داشت: در تيمي كه نتيجه نمي*گيرد و روي نوار ناكامي گام برمي*دارد امكان وقوع هر اتفاقي وجود دارد. در حال بررسي اتفاقات رخ داده در باشگاه هستيم و به همين دليل از همه خواسته*ام تا اظهار نظر*هاي غيرمسئولانه نكنند. ما كار را بلديم و سعي خواهيم كرد بهترين تصميم را براي استيل آذين بگيريم. هيچ كدام از حرف*هايي كه برخي افراد ناآگاه درباره رفتن محمد خاكپور مطرح كرده*اند، درست نيست. ما فعلا در حال بررسي موضوع هستيم،*اما در اين ميان تيم نبايد درگير اين مسائل شود و لطمه بخورد.
    وي ادامه داد: به همين دليل اجازه ايجاد وقفه در تمرينات را نمي*دهيم و فعلا تمرينات استيل آذين را زير نظر مي*گيريم تا وضعيت نيمكت تيم مشخص شود.
    پروين در جواب اين سوال كه آيا شما روي نيمكت مربيگري تيم مي*نشينيد يا خير نيز گفت: من روي نيمكت نمي*نشينم و براي اين مسئله دلايل خاصي دارم اما اينطور هم نخواهد بود كه از تيم و بازيكنان فاصله داشته باشم. ما روي سكوهاي مي*نشينيم و همه چيز را زير نظر داريم و در مواقعي كه لازم است نكات را گوشزد مي*كنيم.

13. Top | #7
    Moh@mm@d-SAT

خاكپور ديگر در تمرينات استيل آذين شركت نمي*كند
    سرويس: ورزشي - فوتبال
    1389/12/11
    03-02-2011
    1239
    8912-07499: كد خبر
    خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
    سرويس: ورزشي - فوتبال

محمد خاكپور قصد ندارد ديگر در تمرينات استيل آذين شركت كند.
    به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اگرچه خبر استعفاي محمد خاكپور از استيل*آذين تكذيب شد و حتي غيبتش در تمرين روز گذشته اين تيم هم با اظهارنظر علي پروين تنها يك غيبت ساده تلقي مي*شد، خبرهاي دريافتي حاكي از آن است كه محمد خاكپور قصد ندارد كه پس از شكست سنگين استيل آذين برابر تراكتورسازي بار ديگرروي نيمكت قرمز پوشان تهراني بنشيند.
    اين در حالي است كه استيل آذين روز جمعه بازي مهمي در قم برابر صبا دارد و تداوم شكستهاي اين تيم مي*تواند استيل آذين را به دسته يك نزديك تر كند. مشخص نيست كه در بازي روز جمعه چه كسي روي نيمكت مي*نشيند. آيا علي پروين حاضر مي*شود پس از سالها بار ديگر روي نميكت يك تيم و براي نخستين بار روي نيمكتي به غير از پرسپوليس در ليگ برتر بنشيند يا خير؟

14. Top | #8
    Moh@mm@d-SAT

ويسي: استيل*آذين با علي پروين خطرناك*تر است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: استيل*آذين با حضور علي پروين تيم خطرناك*تري است.

عبدالله ويسي در گفت*وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد ديدار با استيل*آذين گفت: بازي روز جمعه ديدار بسيار سختي است. بازيكنان استيل*آذين در شرايط خوبي قرار ندارند و آنها براي اينكه از بحران خارج شوند به يك برد نياز دارند و مي*خواهند يك تيم را قرباني كنند به همين دليل انتحاري بازي خواهند كرد اما ما قرباني استيل*آذين نمي*شويم.
    وي ادامه داد: پيش از اين در چنين شرايطي مقابل پرسپوليس بازي كرديم و مي*دانيم مقابل تيم*هاي بحران*زده با چه روشي بازي كنيم. استيل*آذين بازيكنان بزرگ و نامي زياد دارد، بازيكناني كه براي فوتبال ايران افتخار**آفريني*ها كردند. اما ما هم صباي قم هستيم و مي*خواهيم 3 امتياز اين ديدار را بگيريم.

سرمربي صبا با اشاره به حضور پررنگ*تر علي پروين در كارهاي فني استيل*آذين گفت: پروين مي*تواند از نظر روحي رواني به استيل*آذين كمك زيادي بكند و اين تيم با حضور پروين خطرناك*تر است، اما اميدوارم روند رو به رشد استيل*آذين بعد از ديدار با ما آغاز شود. زيرا پروين نيز نمي*تواند تيم صبا را متوقف كند.
    ويسي با اشاره به پيروزيش مقابل مربيان پرسپوليسي گفت: علي دايي، حميد درخشان، مهدي تارتار را كه همگي پرسپوليسي بودند و من آنها شكست دادم و فقط از حميد استيلي شكست خوردم، اميدوارم جمعه علي پروين را نيز ببرم.
    سرمربي صبا در مورد مشكلات خود با بازيكنان صبا كه پس از شكست برابر ذوب*آهن ايجاد شد، گفت: از نظر روحي و رواني ريكاوري خوبي انجام داديم و اكنون براي پيروزي به مصاف استيل*آذين مي*رويم.

15. Top | #9
    Moh@mm@d-SAT

تبريك باشگاه استيل*آذين به مناسبت سالگرد تاسيس خبرگزاري فارس

خبرگزاري فارس: مالك باشگاه استيل آذين فرارسيدن نهمين سالروز تاسيس خبرگزاري فارس را به مديرعامل، سردبيران سرويس*هاي مختلف و خبرنگاران اين خبرگزاري تبريك گفت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استيل****آذين در متن پيام تبريك حسين هدايتي خطاب به دست اندركاران خبرگزاري فارس آمده است:
    "مديرعامل محترم خبرگزاري فارس؛ با احترام، فرارسيدن نهمين سالروز تاسيس خبرگزاري فارس را به جنابعالي و تمامي همكاران پرتلاشتان به ويژه سرويس ورزشي تبريك عرض كرده و توفيق روزافزون شما را در دفاع از ارزش*هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از خداوند بزرگ خواهانيم.
    توفيق و بهروزي شما و ساير همكارانتان را در تمامي بخش هاي خبري آن خبرگزاري محترم از ايزد منان مسألت دارم و اميدوارم بيش از پيش در رسالت اطلاع رساني*تان موفق و پيروز باشيد.
    حسين هدايتي (مالك و رئيس هيات مديره باشگاه استيل آذين)

16. Top | #10
    Moh@mm@d-SAT

حسين كعبي از سوي محمود ياوري بخشيده شد.

هافبك تيم فوتبال استيل آذين كه به همراه سه بازيكن ديگر اين تيم - محمد غلامي، مهرزاد معدنچي و حسن اشجاري- و با نظر محمود ياوري سرمربي اين تيم از بازي در استيل آذين كنار گذاشته شده بودند، عصر امروز با حضور در تمرين تيمش با ياوري صحبت كرد و ياوري نيز ضمن بخشش كعبي به او اجازه داد در كنار ساير بازيكنان تمرين كند.

استيل آذين روز جمعه و در هفته سي‌ام ليگ برتر بايد به مصاف پرسپوليس برود.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع