فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 22 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 216
  1. Top | #1
    kazem_hd

پیش فرض ♥♥♥انجمن هواداران باشگاه منــــچــــســـــترسیتی♥ ♥

منــــچــــســـــترسیتی

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از kazem_hd عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    Moh@mm@d-SAT

اندوه یک ایتالیایی جذاب (عکس)

چهره درهم روبرتو مانچینی پس از شکست سیتی مقابل یونایتد ...آنها از یونایتد نمایش بهتری داشتند اما شانس اوردند

5. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    Moh@mm@d-SAT

روبرتو مانچینی: در مقابل گل رونی هیچ کاری جز تشویق کردن نمی توانستیم انجام دهیم

او مهاجم حریف را مورد ستایش قرار داد و گفت این شکست شانس تیمش برای قهرمانی در رقابت های این فصل را به حداقل رساند

سایت گل-
    روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد تنها کاری که بازیکنانش می توانستند در مقابل گل رونی انجام دهند، تشویق کردن بازیکن حریف بود.

او مهاجم حریف را مورد ستایش قرار داد و گفت این شکست شانس تیمش برای قهرمانی در رقابت های این فصل را به حداقل رساند.

" وقتی بازیکنی مانند رونی چنین گل فوق العاده ای به ثمر می رساند، تنها باید او را تشویق کرد. این یک گل شگفت انگیز و باورنکردنی بود.

من برای بازیکنانم متاسفم زیرا ما مستحق این شکست نبودیم. به بازیکنانم افتخار می کنم. ما بازی تیمی بسیار خوبی انجام دادیم. ما در نیمه دوم بازی را به خوبی کنترل کردیم و یونایتدها با 10 بازی دفاع می کردند."

سرمربی ایتالیایی سیتی معتقد است گل رونی نه تنها جایگاه تیمش در صدر جدول را تثبیت کرد، بلکه امیدهای سیتی برای قهرمانی در رقابت های این فصل را به میزان زیادی کاهش داد.

" شرایط اکنون بسیار دشوار شده است. اختلاف هشت امتیازی در این مقطع بسیار زیاد است. ما روز سه شنبه باید در لیگ اروپا بازی کنیم و باید خوش بین باشیم اما در حال حاضر شرایط مان خوب نیست."

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4
    Moh@mm@d-SAT

روبرتو مانچینی: به بازیکنانم گفتم به خانه بروید و خوش بگذرانید

سایت گل- روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد بعد از شکست این هفته مقابل منچستریونایتد از بازیکنانش خواسته به خانه بروند و خوش بگذرانند.
    سرمربی ایتالیایی سیتی تاکید کرد اختلاف دو تیم شهر منچستر در مدت اخیر بسیار کاهش یافته و تیم منچسترسیتی تنها از نظر ذهنی باید پیشرفت کند.
    او در مصاحبه با نشریه میرر گفت:" به بازیکنانم گفتم به خانه بروید و خوش بگذرانید. آنها از نتیجه ای که به دست آمد، بسیار ناامید شدند اما نمایش شان خوب بود. فاصله ما و یونایتد اکنون بسیار کاهش یافته است.
    در پنج دربی منچستر که من مربی سیتی بودم، تنها یک دیدار بود که ما شایسته پیروزی نبودیم.
    در این دیدار هم مستحق شکست نبودیم. اختلاف ما با منچستریونایتد اکنون بسیار کم شده است. ما باید پیشرفت کنیم. من به بازیکنانم افتخار می کنم و این را به خودشان نیز گفتم. فکر می کنم ما شخصیت تیمی خوبی داریم.
    بعد از اینکه بازی مساوی شد، فکر کردم می توانیم به پیروزی برسیم.
    یونایتد در نیمه دوم خوب بازی نکرد اما گل رونی همه چیز را تغییر داد. این قدرت ذهنی وقتی به دست می آید که شما جام های زیادی برده باشید."

9. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5
    Moh@mm@d-SAT

آریس سالونیکا صفر – منچسترسیتی صفر: ناکامی سیتی در یونان

سایت گل – منچسترسیتی مقابل تیم سرسخت آریس سالونیکا متوقف شد و نتوانست از تصاحب توپ در نیمه اول استفاده لازم را ببرد.
    مردان روبرتو مانچینی در نیمه اول توپ را در اختیار داشتند و تیم یونانی باید خوشحال باشد که با تساوی بدون گل پا به دیدار برگشت می*گذارد.
    بهترین موقعیت را ادین ژکو از دست داد. سانتر الکساندر کولاروف با دخالت داوید سیلوا به ادین ژکو رسید ولی ضربه ژکو بد بود و دروازه*بان آن را گرفت.
    به این ترتیب آریس به روند بی*شکست خود در 40 سال گذشته در فوتبال اروپا ادامه داد.

11. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6
    Moh@mm@d-SAT

روبرتو مانچینی: در آن زمین فوتبال بازی کردن بسیار دشوار بود

سایت گل- روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، پس از تساوی 0-0 تیمش مقابل آریس سالونیکی در لیگ اروپا تاکید کرد شرایط زمین، فوتبال بازی کردن را برای شرایط تیمش غیر ممکن کرده بود.
    منچسترسیتی در این دیدار تیم برتر میدان بود اما نتوانست از این برتری اش استفاده کند و بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.
    مانچو در مصاحبه با آی تی وی اسپورت گفت:" فکر می کنم ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم اما در این زمین فوتبال بازی کردن بسیار دشوار بود.
    فکر می کنم اگر در نیمه اول گلزنی می کردیم که ژکو موقعیتش را داشت، شرایط خیلی تغییر می کرد اما بعد از آن آنها با 9 یا 10 نفر دفاع می کردند و این کار را بسیار سخت کرده بود.
    تبس و ژکو در این دیدار زوج خط حمله سیتی بودند و اگرچه نتوانستند گلزنی کنند اما مانچینی معتقد است هماهنگی خوبی بین این دو بازیکن در حال شکل گرفتن است.
    " فکر می کنم این دومین یا سومین باری باشد که این دو در کنار هم بازی می کنند. فکر می کنم آنها نیاز به هماهنگی بیشتری داشته باشند. آنها باید بازی های بیشتری با هم انجام دهند.
    اگر در این دیدار به پیروزی می رسیدیم خیلی بهتر بود، ما تلاش مان را کردیم اما خیلی دشوار بود زیرا آنها خیلی خوب دفاع می کردند. اما هنوز یک بازی دیگر باید انجام شود و به همین دلیل فکر می کنم این نتیجه خوب بود."

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #7
    Moh@mm@d-SAT

منچسترسیتی به دنبال مولر

سایت گل - به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، سران باشگاه منچستر سیتی به شدت عملکرد توماس مولر، مهاجم آلمانی، باواریاییها را زیر نظر گرفته اند و قصد دارند تابستان سال جاری برای خرید این بازیکن با باشگاه بایرن مونیخ وارد مذاکره شوند.
    خبرها حاکی از آن است که این باشگاه قصد دارد برای به خدمت گرفتن این بازیکن، مبلغ ۳۰ میلیون یورو را به بایرن پرداخت کند. یک نشریه انگلیسی در اینباره مینویسد که باشگاه منچستر سیتی حاضر است برای خرید مولر، مبلغی بالاتر از ۳۰ میلیون یورو را هم پرداخت کند.
    قرارداد توماس مولر با باشگاه بایرن مونیخ تا سال ۲۰۱۵ اعتبار دارد. این بازیکن از تابستان سال ۲۰۰۹ در این باشگاه بازی میکند و تا به حال ۹۲ بازی با پیراهن بایرن مونیخ انجام داده است و در مجموع ۹۲ بازی، ۳۴ گل به ثمر رسانده است

15. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #8
    Moh@mm@d-SAT

سرگرمي مهاجم جوان من*سيتي
    بالوتلي؛ بازيكني با 12 تلفن همراه همزمان
    خبرگزاري فارس: مهاجم ايتاليايي تيم فوتبال منچسترسيتي در زمينه داشتن خطوط متعدد تلفن همراه ركوردار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ماريو بالوتلي كه در سال گذشته ميلادي راهي تيم دوم شهر منچستر شد، علاقه زيادي به تلفن* همراه دارد.
    آن*گونه كه خودش عنوان كرده، از هريك از تلفن*هاي همراهش براي ارتباط با شخصيت*هاي مختلف استفاده مي*كند و ارتباط با ديگران از اين طريق را به نوعي سرگرمي مي*داند.

براساس اعلام روزنامه ديلي*استار وي اكنون 12 خط تلفن دارد. اين نشريه در گزارش خود در اين زمينه نوشته بالوتلي 20 ساله هرگاه كه در محافل عمومي ظاهر مي*شود چندين تلفن همراه در دست دارد و گاهي اوقات براي دست دادن با دوستان و هم*تيمي*ها دچار مشكل مي*شود. وي ديگر خط*هاي خود را در جيب لباسش حمل مي*كند.

اشتياق زياد بالوتلي به داشتن خطوط و دستگاه*هاي تلفن همراه سبب شده روبرتو مانچيني، سرمربي منچسترسيتي به وي هشدار دهد حواسش را معطوف چنين كاري نكند، بلكه روي حرفه خويش تمركز لازم را داشته باشد.
    پزشكان منچسترسيتي نيز به او به خاطر تششعات زياد ناشي از 12 تلفن همراه هشدار داده*اند.

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #9
    Moh@mm@d-SAT

مانچینی: اگر بالوتلی اخراج نمی شد،به دور بعد می رفتیم

مربی ایتالیایی سیتی از اخراج ستاره شماره 10 تیمش به شدت ناامید شده است

سایت گل- روبرتو مانچینی، مربی ایتالیایی باشگاه منچسترسیتی معتقد است که اگر ماریو بالوتلی در جریان دیدار 5شنبه شب تیمش مقابل دیناموکیف از زمین مسابقه اخراج نمی شد، منچسترسیتی می توانست به مرحله یک چهارم پایانی رقابتهای اروپایی راه یابد

بالوتلی در دقایق پایانی نیمه اول بازی به خاطر خطای خطرناکی که برروی گوران پوپوف مرتکب شد، با کارت قرمز مستقیم داور جریمه شد و مانچینی پس از ابراز ناراحتی اش از اخراج بالوتلی به این نکته اشاره کرد که تیمش در صورت یازده نفره بودن، می توانست به دور بعد راه یابد

مانچینی در پایان این مسابقه به ایی اس پی ان گفت:« قبل از آنکه درمورد کارت قرمزبالوتلی صحبت کنم، باید ببینیم که اوضاع چطور است.اکنون دیگر کار تمام شده و من برای ده بازیکن دیگری که بازی فوق العاده ای را انجام دادند، ناامید و ناراحتم. فکر می کنم اگر 11 نفره کار را دنبال می کردیم، می توانستیم به پیروزی برسیم و به مرحله یک چهارم پایانی راه یابیم. این نتیجه مرا ناامید کرد، چون فکر می کردم که دست کم شایسته به ثمر رساندن یک گل دیگر هستیم، چون بازی فوق العاده ای را با 10 بازیکن ارائه کردیم.»

مربی سیتی ادامه داد که صحنه ای که منجر به اخراج بالوتلی شد را ندیده است ولی در ادامه باز هم به تمجید از سایر شاگردانش پرداخت:« از روی نیمکت دقیقا ندیدم که چه شد ولی فکر می کنم که 10 بازیکن دیگرم در طول 60 دقیقه بازی فوق العاده ای کردند.من فقط باید به تیم تبریک بگویم که این بازی خوب را ارائه کردند.آنها تا آخرین ثانیه بازی تلاش کردند تا به گل دیگری برسند و به این خاطر که گلی را دریافت نکردیم.»

19. Top | #10
    Moh@mm@d-SAT

تاریخ بازی نیمه*نهایی جام حذفی بین منچسترسیتی و منچستریونایتد: 27 فروردین

بولتون هم فردای آن روز به مصاف استوک*سیتی می*رود.

سایت گل – تاریخ دیدارهای نیمه*نهایی جام حذفی انگلیس اعلام شد.

منچستریونایتد و منچسترسیتی، دو رقیب همشهری در شنبه، 16 آوریل (27 فروردین) در ساعت 17:15 به وقت گرینویچ به مصاف هم خواهند رفت.

بولتون و استوک*سیتی هم فردای آن روز در ساعت 16:00 به وقت گرینویچ با هم بازی خواهند کرد.

این دو بازی قرار است در ورزشگاه ویمبلی برگزار شود.

صفحه 1 از 22 1 2 3 11 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع