فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    فروشنده سیسیکم و جیسکم و یوروکم سایت
    شماره عضویت
    5
    33,507 بار در 5,140 پست

پیش فرض دیش 5 جهته ایکس کروزر

درود

دوستان عزیز دیش پنج جهته ایکس کروزر خدمتتان ارایه میگردد
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. 27 کاربر برای این پست سودمند از سایت تخصصی ماهواره عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS
    gshare.ir

4. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10651
    350 بار در 45 پست

با اجازه مدير محترم سايت
    ميخوام اگه دوستان مايل باشند و همكاري كنند، بحثي باز كنيم در مورد ديش 5 جهته ي ايكس كروزر ،
    لطفا همه دوستاني كه اين نوع ديش را دارند، در مورد اينكه چطور ميشه بهترين سيگنال ها را در ايران(خصوصا تهران) دريافت كرد، تجارب خودشونو به اشتراك بگذارند. چون درجات و تنظيماتي كه در فايل پي دي اف آموزشي اين ديش گفته شده بيشتر به درد دبي ميخوره تا تهران، و فايل پي دي اف مذكور نيز بيشتر به درد مونتاژ كردن ديش ميخوره تا تنظيم سيگنال. لطفا نظرات خود را در مورد دريافت جهت هاي مختلف با شرح كامل درجات تنظيم شده به اشتراك بگذاريد. متشكرم

5. 12 کاربر برای این پست سودمند از 303030 عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    xcruiser

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>303030strong> نمایش پست ها
    با اجازه مدير محترم سايت
    ميخوام اگه دوستان مايل باشند و همكاري كنند، بحثي باز كنيم در مورد ديش 5 جهته ي ايكس كروزر ،
    لطفا همه دوستاني كه اين نوع ديش را دارند، در مورد اينكه چطور ميشه بهترين سيگنال ها را در ايران(خصوصا تهران) دريافت كرد، تجارب خودشونو به اشتراك بگذارند. چون درجات و تنظيماتي كه در فايل پي دي اف آموزشي اين ديش گفته شده بيشتر به درد دبي ميخوره تا تهران، و فايل پي دي اف مذكور نيز بيشتر به درد مونتاژ كردن ديش ميخوره تا تنظيم سيگنال. لطفا نظرات خود را در مورد دريافت جهت هاي مختلف با شرح كامل درجات تنظيم شده به اشتراك بگذاريد. متشكرم
    درود..
    ببینید کاربر گرامی دبی و تهران ندارد من همان دیش را در تهران و جاهای دیگر ایران شخصا وصل نمودم و حتی با ال ان بی های 8 فیشه هم بدون افت سیگنال 4 جهت را تحویل دادم
    مشکل شما اینه که باید کمی تحمل و صبر خود را ببرید بالا و عملی کار کنید این دیش همانند دیشهای دیگر نیست که الا بختکی نصب کنید و راحت سیگنال بده درست نصب کنید سیگنال خوب را هم خواهد داد مهم ترین گزینه تراز کردن دیش است که 90 % کار شما را اسان میکند و بقیه هم در فایل اموزش ذکر شده است حالا شاید درجه روتیشن و الویشن ان چند سانتی فرق کنید اما بقیه یکی است

7. 10 کاربر برای این پست سودمند از xcruiser عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7506
    128 بار در 23 پست

czkn7h6ihfhsif5i1qgl

با اجازه مدير محترم سايت

دوست عزیز فکر نکم دبی و ایران تو تنظیم دیش با هم تفاوتی کنند من خودم هم توایران (فارس) و هم امارات (دبی) نصب های زیادی با این دیش انجام دادم اما از نظر منطقه تنظیمشون برای من فرقی نمیکرد و بهترین نصب بدون افت سیگنال رو داشتم.

9. 10 کاربر برای این پست سودمند از ali4u عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10651
    350 بار در 45 پست

@#$43kf

نماينده ايكس كروزر و ali4u ي عزيز
    ضمن تشكر از شركت شما در اين تاپيك.
    همه ميدانند كه ديش بايد تراز باشد،به خصوص اين ديش اما :
    شما چه جهت هايي را گرفته ايد؟ و درجه هاي روتيشن و الويشن ديش را در شهر تهران روي چند تنظيم كرده ايد؟شما فرموديد درجه هاي روتيشن و الويشن ديش در دبي و تهران از نظر تنظيم كمي فرق ميكند. كمي يعني چقدر؟ منظور من هم از اينكه ميگويم تنظيم در تهران و دبي باهم فرق دارند همين است. لطفا اعداد دقيق و مسيرهايي كه موفق به دريافت آن شده ايد را بيان بفرماييد. در صورت امكان تصوير ديش و مسيرهاي مربوطه را هم جهت استفاده همه دوستان ضميمه بفرماييد. با احترام

11. 8 کاربر برای این پست سودمند از 303030 عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6
    xcruiser

نماينده ايكس كروزر و ali4u ي عزيز
    ضمن تشكر از شركت شما در اين تاپيك.
    همه ميدانند كه ديش بايد تراز باشد،به خصوص اين ديش اما :
    شما چه جهت هايي را گرفته ايد؟ و درجه هاي روتيشن و الويشن ديش را در شهر تهران روي چند تنظيم كرده ايد؟شما فرموديد درجه هاي روتيشن و الويشن ديش در دبي و تهران از نظر تنظيم كمي فرق ميكند. كمي يعني چقدر؟ منظور من هم از اينكه ميگويم تنظيم در تهران و دبي باهم فرق دارند همين است. لطفا اعداد دقيق و مسيرهايي كه موفق به دريافت آن شده ايد را بيان بفرماييد. در صورت امكان تصوير ديش و مسيرهاي مربوطه را هم جهت استفاده همه دوستان ضميمه بفرماييد. با احترام
    درود..
    ببینید همین مسیر ها که همه استفاده میکنند
    هاتبرد
    یوتلست و سایروس هر دو در یک نقطه مکانی
    استرا
    عرب ست یا همان بدر
    ترک ست اما بخاطر دوری تا 100 کانال و کمی بیشتر
    نیلست ان هم بخاطر دوری مسیر فرکانسهای قوی
    شما برای تنظیم دقیق دیش میتوایند از این سایت کمک بگیرید که درجه ها را به شما نشان خواهد داد .
    بر روی مدلهای جدید این دیشها هم داریم کار می کنیم با کیفیت و توانایی خیلی بالاتر
    www.dishpointer.com

13. 7 کاربر برای این پست سودمند از xcruiser عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10651
    350 بار در 45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>xcruiserstrong> نمایش پست ها
    درود..
    ببینید همین مسیر ها که همه استفاده میکنند
    هاتبرد
    یوتلست و سایروس هر دو در یک نقطه مکانی
    استرا
    عرب ست یا همان بدر
    ترک ست اما بخاطر دوری تا 100 کانال و کمی بیشتر
    نیلست ان هم بخاطر دوری مسیر فرکانسهای قوی
    شما برای تنظیم دقیق دیش میتوایند از این سایت کمک بگیرید که درجه ها را به شما نشان خواهد داد .
    بر روی مدلهای جدید این دیشها هم داریم کار می کنیم با کیفیت و توانایی خیلی بالاتر
    www.dishpointer.com
    منظورمن اينكه شما اين مسيرها روكه ميگين گرفتين درتهران ومشكلي روي سيگنال وجود ندارد, بنده هم ميگم روي چه درجه ي تنظيم كردين, همين, منظور بنده بيشتر درجه اي كه پشت ديش ميباشد وبه صورت چرخشي عمل ميكند,
    تنظيم ديش براي اين مسيرها
    هاتبرد درمركز
    یوتلست و سایروس
    استرا
    عرب ست
    نیلست
    ( سايتي كه گفتين كمكي در اين موضوع نكرد )

به هر حال خيلي ممنون از شما

15. 5 کاربر برای این پست سودمند از 303030 عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12511
    44 بار در 7 پست

Tav

منظورمن اينكه شما اين مسيرها روكه ميگين گرفتين درتهران ومشكلي روي سيگنال وجود ندارد, بنده هم ميگم روي چه درجه ي تنظيم كردين, همين, منظور بنده بيشتر درجه اي كه پشت ديش ميباشد وبه صورت چرخشي عمل ميكند,

هاتبرد درمركز
    یوتلست و سایروس
    استرا
    عرب ست
    نیلست

نماينده محترم ايكس كروزر
    براي دريافت جهت هاي مختلف با ديش 5 جهته ي ايكس كروزر، فايل اموزشي وجود دارد ؟
    اموزشكا مل دريافت اين جهت ها ( درتهران )
    تركست 42 ( درمركز )
    عربست 26
    اينتل ست 902
    =====================================
    عربست 26 ( درمركز )
    هاتبرد
    یوتلست W3
    تركست 42
    اين جهت ها با ديش وطني يا ايراني به راحتي جواب ميده و مشکل سیگنال هم ندارد :sdm32@se (84):

متشكرم

17. 6 کاربر برای این پست سودمند از شاهین 021 عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10651
    350 بار در 45 پست

با سلام خدمت شاهين 021 عزيز
    من هم دقيقا قصد دريافت همين مسيرها را با ديش 5 جهته دارم اما متاسفانه هنوز كسي در مورد تنظيم دقيق درجات اين ديش توضيح به درد بخوري ارائه نداده است، تجربه من هم در مورد دريافت سيگنال مسيرهاي فوق بر روي ديش هاي ايراني و با استفاده از قيچي مشابه تجربه شماست و نتيجه حاصل بهتر از ديش 5 جهته بوده است. از دوستاني كه شخصا با ديش 5 جهته مسيرهاي فوق را رصد كرده اند درخواست ميشود فقط در 2 كلمه بفرمايند كه : درجه روتيشن و الويشن ديش را در شهر تهران براي دريافت مسيرهاي گفته شده فوق روي چه عددي قرار داده اند؟ همين و بس !

19. 8 کاربر برای این پست سودمند از 303030 عزیز تشکر کرده اند:

20. Top | #10
    xcruiser

با سلام خدمت شاهين 021 عزيز
    من هم دقيقا قصد دريافت همين مسيرها را با ديش 5 جهته دارم اما متاسفانه هنوز كسي در مورد تنظيم دقيق درجات اين ديش توضيح به درد بخوري ارائه نداده است، تجربه من هم در مورد دريافت سيگنال مسيرهاي فوق بر روي ديش هاي ايراني و با استفاده از قيچي مشابه تجربه شماست و نتيجه حاصل بهتر از ديش 5 جهته بوده است. از دوستاني كه شخصا با ديش 5 جهته مسيرهاي فوق را رصد كرده اند درخواست ميشود فقط در 2 كلمه بفرمايند كه : درجه روتيشن و الويشن ديش را در شهر تهران براي دريافت مسيرهاي گفته شده فوق روي چه عددي قرار داده اند؟ همين و بس !

هاتبرد درمركز
    یوتلست و سایروس
    استرا
    عرب ست
    نیلست

کاربر گرامی من یک بار گفتم به شما کمی دقت کنید
    با توجه به فایل اموزشی نصب دیش مراحل را انجام دهید و فقط درجه های روتیشن و الویشن چند درجه ای فرق میکند منظور از چند درجه نه 10 تا نه 20 تا 1 یکی و 2و تا همین ..
    من از این پشت نمیتونم سیر تا پیاز نصب را بری شما توضیح دهم فایل اموزشی است از ان کمک بگیرید
    در ضمن من سایت به ان خوبی را برای شما ارسال کردم شما میگید به من کمکی نکرد !!!!!!!!
    شما اصلا میدانید ان سایت چه کاری میکنه ؟؟؟؟ در ان سایت درجه های دقیق الویشن رو به شما میده حتی میتوانید در منطقه ای که زندگی میکنید و دیش نصب میکنید درجه های ریز و دقیق ان را دریافت کنید بعد شما میفرمائید بدرد من نخورد!!!:sdm32@se (38):
    من خدمت شما عرض کردم با ال ان بی های 8 فیشه نصب شده و جواب داده شما هنوز دنبال دیش و قیچی ایرانی هستید!!
    من توصیه میکنم از یک نصاب با تجربه کمک بگیرد تا بتونه برای شما نصب کنه و شما هم بیاموزید این کار کمی تخصصی است فقط کافیست یک بار یاد بگیرید دیگر مشکل حل است

قبل از اینکه دیشها تولید بشه و به بازار ارائه بشه همه تست میشه و بطور دقیق روش کار میشه و بعد وارد بازار خواد شد
    ویرایش توسط xcruiser : 07-14-2011 در ساعت 09:12

21. 7 کاربر برای این پست سودمند از xcruiser عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع