فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
  1. Top | #1
    world s@t

1 s1 معرفی وطرز کار انواع فایندرهای تصویری ودیجیتال و انالوگ

معرفی وطرز کار انواع فایندرهای تصویری ودیجیتال و انالوگ در این تاپیک

2. 12 کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    bluray

New2 فایندر تصویری فوق حرفه ای Trimax TM-6800HD Plus

فایندر تصویری فوق حرفه ای Trimax TM-6800HD Plus
    مشخصات:

TM-6800HD+ is the latest HD model of portable signal analyzer meter form TRIMAX TECHNOLOGY LIMITED. By changing the tuner type three types of signal (DVB S/S2, DVB-C,DVB-T), can be easily achieved.
    TM-6800HD+ can analyze the waveform DVB signal, analyze the constellation and the spectrum, recording stream, USB services etc. auto-detect the frequency symbol rate and play channels by CI+.

1. Versatile USB services, recording stream, playing recorded program, capturing and browsing picture, specification, software upgrade and etc.
    2. User friendly OSD. Spectrum analyzer function max signal hold and TP search.
    3. Display the channels constellation diagram dB, signal quality, FEC by the user-defined frequency.
    4. Recording real time ASI stream by the port of BNC.
    5. 20 Groups of tested data storage and display.
    6. Connectiong to PC by mobile storage device, able to modify and browse tested data, soecufucatuib abd yograde, syooirts CI+.

- Sound alarm when lock signal
    - Light alarm when lock signal
    - Key board backlight lamp can view the keypad at night time
    - Digital meter for signal strength and signal quality
    - 4.3 Inch TFT LCD screen (16:9), which can play the program
    - Blind scan, NIT scan
    - Constellation analyzer
    - Spectrum analyzer
    - Stream recording by ASI
    - Descrambling program by CI+
    - Recording, play recorded program
    - Capturing and browsing picture
    - 20 groups of tested data storage
    - Edit transponder, frequency, LNB type, symbol rate, QAM etc
    - Auto calculate angle of AZ EL
    - Upgrade S/W, parameters by PC, USB
    - Car-charger
    - Fast charge LI-ION battery (1950Ma), can last around 3 hours
    - Easy to carry
    Coming Soon
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

5. 13 کاربر برای این پست سودمند از bluray عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21525
    65 بار در 12 پست

فایندر جدید الکومکس مدل ام دی اف 8000
    محصول شرکت ام وی ژن جی تی دبی

- یو اس بی
    - یوزالز
    - قابلیت ویرایش کانالها
    - سریع و حساس
    - خروجی و ورودی تصویر
    - زوم بررسی کلی و جزیی سیگنال
    - سویچ بین ماهواره ها
    - پخش فایلهای صوتی و تصویری از یو اس بی اتصال داده شده .

7. 5 کاربر برای این پست سودمند از ramin_irani عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

با درود.
    ضمن تشکر از ایجاد این تاپیک چون میتونه خیلی مفید باشه..
    دوستان سعی کنن تجربیات شخصی خودشونم بیان کنن. یعنی با دستگاه اگه از نزدیک کار کردن عیب و ایرادات و مزایا و محاسنش رو بگن. چون صرف نوشتن جملات کوتاهی که توی کاتالوگ دستگاه و روی جعبه چاپ شده زیاد دردی رو دوا نمیکنه..
    ما رو پشت بوم داریم دیش نصب میکنیم، اگه کاری داشتین ما هستیم در خدمتتون [دایره زنگی]

9. 5 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

من تجربه 6 ماه کار و نصب با فایندر XCruiser9500 رو دارم که سعی می کنم ویژگی هاش رو بدون اغراق بگم تا راهنمایی بشه واسه دوستانی که قصد خرید فایندر دیجیتال دارند.

مزایا:

- تیونر حساس شارپ

- ال سی دی تقریبا واضح و خوانا در زیرنور آفتاب

- نمایش نمودارهای قدرت و کیفیت سیگنال به صورت افقی و درشت (در نرم افزار ورژن 1.3.5)

- دارا بودن محافظ اتصال کوتاه سیم ال ان بی

- دسترسی سریع به منوی SatelliteFinding که برای نصابها بیشترین کاربرد رو این منو داره.

- دارا بودن قابلیت سرچ Network و Blind Scan

- نمایش کیفیت و قدرت سیگنال و همچنین نمایش پیدهای صدا و تصویر روی صفحه وقتی تصویر کانال در حال پخشه (با فشار دکمه F3)

- دارا بودن Mute (قطع صدای کانال و قطع هشدار صوتی در منوی SatelliteFinding)

- کیف حمل عالی و خوش دست و مقاوم

- ساپورت DiseqC2.0 و Tone22KHz (سوپیچ 4 پورت و 2پورت)، ساپورتDiseqC 1.1(سوئیچ 8 و 16 پورت)، و ساپورت DiseqC 1.2 (موتور بدون USALS).

- قابلیت تغییر TP و حذف و اضافه کردن TP ها و Satellite ها.

- و یه سری ریزه کاری های خوب هم داره که الان حضور ذهن ندارم...

معایب (یا بهتر بود اگه اینجوری نبود!):

- عمر باتری برای کار متوسط (مثلا روزی 4-5 نصب دیش ثابت) خوبه اما اگه بیشتر بود بهتر بود. ضمن اینکه با مرور زمان زمان شارژ نگه داشتن باتری ها کمتر شده به نظر من! اما به راحتی باتری ها قابل تعویض با جنس خوب و بهتر هست.

- بعضی مواقع با تعویض فرکانس از ورتیکالبه هوریزونتال (یا برعکس) دستگاه یه مقدار دیر عکس العمل نشون میده، به این صورت که توی صفحه و منو اعداد تغییر کرده ولی ولتاژ تیونر با چند لحظه تاخیر از 13 به18 (یا برعکس) عوض میشه. ولی خوشبختانه از روی LEDهاینشانگر 13ولت و 18ولت میشه تشخیص داد که تغییر فرکانس صورت گرفته یا خیر.

- نداشتن بک-لایت برای صفحه کلید، توی شب از روی کاور فشردن صحیح کلیدها یه مقدار سخت میشه مخصوصا اگه مثل من انگشتتون پهن باشه!

- نداشتن امکان تغییر نام کانال وماهواره (در واقع این امکان رو داره ولی بعد از تایپ نام جدید و OK کردن، کلا کانال یا ماهواره بی نام میشه!)

- نداشتن امکان Sort (یا By satellite یا By Alphabet یا By TP) هیچکدوم رو نداره و لیست کانالها طویل و دراز میشه!

- نبود امکان تغییرو یا آپدیت TPها در کامپیوتر و انتقال اونها به دستگاه. (با لودر و پورت انتقال داده تنها میتونیم نرم افزار دستگاه رو آپگرید کنیم و Flash Damp یا بک آپ تهیه کنیم).

- مهمترین کمبود این دستگاه از نظر مننداشتن USALS هست. چون داشتن USALS موقع نصب موتور فوق العاده به سرعت نصب کمک میکنه. (فقط پروتکل DiseqC1.2 رو ساپورت میکنه که قابلیت چرخش به شرق وغرب، Setکردن Limitدر غرب و شرق، و Go to Reference رو داره)

- نداشتن SpectrumAnalyzer

دوستان دقت کنن قیمت این مدل فایندر حدود 300 تومنه و با این رنج قیمت دستگاه خیلی مناسبی هست.

اما اگه می تونید تا حدود 500-600 تومن هزینه کنید، توصیه میکنم دستگاهی رو انتخاب کنید که حداقل USALS حتما داشته باشه، بشه لیست کانالها رو مرتب و دسته بندی کرد، بشه لیست ماهواره ها و ترانسپوندرها رو به راحتی توی کامپیوتر ادیت کرد و به دستگاه منتقل کرد..
    کیفیت ساخت و سخت افزار دستگاه هم مطلوبه، تمام قطعات SMD هست و مونتاژ خوبی هم داره.

در کل من ازش راضیم. البته استحکام دستگاه رو بعد از گذشت سال و ماهی میشه دربارش قضاوت کرد.
    ویرایش توسط farjadpc : 12-10-2011 در ساعت 02:34
    ما رو پشت بوم داریم دیش نصب میکنیم، اگه کاری داشتین ما هستیم در خدمتتون [دایره زنگی]

11. 8 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

دوستان اگه کسی فایندر Xcruiser 9900 رو داره بسیار ممنون میشم اگه بگه USALS داره یا خیر. و یه عکس هم از منوی موتور این دستگاه آپلود کنه خیلی عالی میشه.

سپاسگذارم..

13. 5 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21525
    65 بار در 12 پست

سلام دوستان ...
    من حدود چند ماه ميشه كه با فايندر تصويري الكومكس MDF 8000 كار ميكنم ... و در زير از مزايا و معايبي كه من با اين دستگاه تجربه كردم براتون ميگم ...
    مزايا :
    - تيونر خوب و حساس به طوري كه اگر يك ثاني هم از مسير مورد نظر عبور كنيد فورن با روشن شدن چراغ آبي به شما علامت ميده
    - نمايش عددي و نموداري كيفيت و قدرت به صورت واضح و بسيار خوانا با داشتن كليد info
    - دسترسي سريع به منوي ستلايت و همچنين جستجو با داشتن ;كليد scan
    - داشتن سرچ TP و Auto و Blind و network
    - قابليت جستجوي كانالهاي فقط رايگان
    نمايش كامل اطلاعات كانال همچون قدرت و كيفيت و فركانس و همه چيز هنگام پخش كانال با كليد info
    - دارا بودن كليد Mute و قطع كامل همه صدا ها و هشدارها
    - داشتن دو نوع صداي بازر متفاوت بلند و كوتاه
    - كيف حما ضد آب و خوش دست و شارژر فندكي
    - داشتن چراغ LED به صورت USB براي كار در شب
    - داشتن خروجي و ورودي AV و فيش همراه براي اين كار
    - قابليت DiseqC 1.1 و DiseqC 1.2 و DiseqC 2.0 و USALS كه ميشه 32 مسير رو بهش داد...
    - قابليت تغير و حذف و اضافه كردن TP و Satalayte
    - قابليت حذف و حركت و تغير نام و مرتب كردن كانال ها و چند كار ديگه روي آنها
    - قابليت ارتقا و پشتيبان گيري از ليست كانال و نرم افزار اصلي به وسيله USB و انتقال آن به كامپيوتر
    - با 8 ساعت شارژ ميتوان 4 ساعت با آن كار كرد
    - قابليت پخش فيلم و MP3 و عكس از طريق USB
    در كل كار با اين دستگاه راحته ....

معايب دستگاه الكومكس:
    - هنگامي كار با دسستگاه علامت باطري ميزان دقيق آنرا نشان نمي دهد و مثل آنتن موبايل بالا و پايين ميرود ... (البته در حالتي كه يك علامت پر دارد ميتوتن تا دو ساعت استفاده كرد )
    - يا انتخاب يك ماهواره در دايسك نام آن ماهواره از لست ساير ساير دايسك ها None ميشود ... ( كه اين مشكل در آخرين ورژن نرم افزار حل شده )
    - در بعضي از سايت ها ديدم كه گفته شده بود با اتضال كوتاه شدن و با وصل كردن LNB به دستگاه در حالت روشن تيونر آن ميسوزد كه LNB را تست كردم و الحمدلله اتفاقي نيافتاد اما تا الان اتصال كوتاه نشده است تا ببينم چه اتفاقي ميافتدد ...
    در كا از دستگاه واقعا راضي هستم ...
    قيمتش هم در تهرا تقريبا بين 300 تا 330 هزار تومان است .... اما من در كردستان هستم و اينجا 150 هزار ارزان تر گرفتم ...

15. 7 کاربر برای این پست سودمند از ramin_irani عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>ramin_iranistrong> نمایش پست ها
    سلام دوستان ...

من حدود چند ماه ميشه كه با فايندر تصويري الكومكس MDF 8000 كار ميكنم ... و در زير از مزايا و معايبي كه من با اين دستگاه تجربه كردم براتون ميگم ...
    مزايا :
    - تيونر خوب و حساس به طوري كه اگر يك ثاني هم از مسير مورد نظر عبور كنيد فورن با روشن شدن چراغ آبي به شما علامت ميده
    - نمايش عددي و نموداري كيفيت و قدرت به صورت واضح و بسيار خوانا با داشتن كليد info
    - دسترسي سريع به منوي ستلايت و همچنين جستجو با داشتن ;كليد scan
    - داشتن سرچ TP و Auto و Blind و network
    - قابليت جستجوي كانالهاي فقط رايگان
    نمايش كامل اطلاعات كانال همچون قدرت و كيفيت و فركانس و همه چيز هنگام پخش كانال با كليد info
    - دارا بودن كليد Mute و قطع كامل همه صدا ها و هشدارها
    - داشتن دو نوع صداي بازر متفاوت بلند و كوتاه
    - كيف حما ضد آب و خوش دست و شارژر فندكي
    - داشتن چراغ LED به صورت USB براي كار در شب
    - داشتن خروجي و ورودي AV و فيش همراه براي اين كار
    - قابليت DiseqC 1.1 و DiseqC 1.2 و DiseqC 2.0 و USALS كه ميشه 32 مسير رو بهش داد...
    - قابليت تغير و حذف و اضافه كردن TP و Satalayte
    - قابليت حذف و حركت و تغير نام و مرتب كردن كانال ها و چند كار ديگه روي آنها
    - قابليت ارتقا و پشتيبان گيري از ليست كانال و نرم افزار اصلي به وسيله USB و انتقال آن به كامپيوتر
    - با 8 ساعت شارژ ميتوان 4 ساعت با آن كار كرد
    - قابليت پخش فيلم و MP3 و عكس از طريق USB
    در كل كار با اين دستگاه راحته ....

معايب دستگاه الكومكس:
    - هنگامي كار با دسستگاه علامت باطري ميزان دقيق آنرا نشان نمي دهد و مثل آنتن موبايل بالا و پايين ميرود ... (البته در حالتي كه يك علامت پر دارد ميتوتن تا دو ساعت استفاده كرد )
    - يا انتخاب يك ماهواره در دايسك نام آن ماهواره از لست ساير ساير دايسك ها None ميشود ... ( كه اين مشكل در آخرين ورژن نرم افزار حل شده )
    - در بعضي از سايت ها ديدم كه گفته شده بود با اتضال كوتاه شدن و با وصل كردن LNB به دستگاه در حالت روشن تيونر آن ميسوزد كه LNB را تست كردم و الحمدلله اتفاقي نيافتاد اما تا الان اتصال كوتاه نشده است تا ببينم چه اتفاقي ميافتدد ...
    در كا از دستگاه واقعا راضي هستم ...
    قيمتش هم در تهرا تقريبا بين 300 تا 330 هزار تومان است .... اما من در كردستان هستم و اينجا 150 هزار ارزان تر گرفتم ...
    با سپاس از این پست مفید شما..
    با این اوصاف، خرید این مدل الکومکس از XCriuser به صرفه تره..

2تا سوال دارم:
    - چراغ LED به صورت USB به چه صورت هست؟ متوجه نمی شم..
    - شما شخصا با USALS این دستگاه کار کردید؟ دقتش چطوره؟ دقیق روی مسیر مورد نظر میبره موتور رو یا خطا داره؟!

متشکرم.

17. 3 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21525
    65 بار در 12 پست

بله ... به نظر من خريد الكومكس از ايكس كروز به صرفه تره چراكه اولا قيمتش مناسبه و نسبت به ايكس كروزر شما قيمت كمتري مي پردازين و هم اينكه كارايي و عملكرد قابل قبولي هم داره ....
    - در مورد كار با USALS و موتور اين فايندر تصويري هم تا جايي كه من باهاش كار ميكنم و در اين مدت هم 10 تا گردان با سيستم USALS نصب كردم بسيار دقيق و قابل قبول هستش... نكته اي كه بايد در اينجا اشاره كنم اينه كه يك گردان را با USALS نصب ميكنيم براي گردان بعدي براي كار با USALS بايد بر روي ماهواره هاي مورد نظر مثلا هاتبرد رفته و باز هم گزينه GO to X را بزنيم تا براي اين گردان جديد هم ماهواره ها به محل مورد نضر انتقال يابند و موتور در جاي صحيح قرار گيرد ... البته در هر گردان براي هر ماهواره فقط يك بار اين كار را ميكنيم كه بسار هم آسان و راحت است ....و به نظر من هيچ نقصي به حساب نمي آيد... چراغ USB هم چند LED هستند كه مانند چاغ مطالعه به محل USB وصل ميشود .. كه الان عكسش رو ندارم اما حتما براتوون ميزارم و كاركردش هم در شب خيلي خوبه ... در زير هم چند عكس براتون از منوي الكومكس گذاشتم ....

19. 8 کاربر برای این پست سودمند از ramin_irani عزیز تشکر کرده اند:

20. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21525
    65 بار در 12 پست

این هم عکس از تجهیزات همراه فایندر تصویری الکومکس....

21. 10 کاربر برای این پست سودمند از ramin_irani عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع