فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
  1. Top | #1
    world s@t

پیش فرض معرفی ومقایسه انواع دیش

آنتنهای لونبرگ عبارتند از فوم های پولی استایرن توسعه یافته.فوم شیشه و سایر مواد سلولی.ثابت دی الکتریک با کنترل دانسیته حجمی فوم تنظیم می شود.که از مواد دیگری هم نیز استفاده می شود.هر لایه در یک قالب نیم کروی تولید شده و سپس به هم متصل می شوند.حال هر موج رادیویی که به کره نفوذ می کند منکسر شده و در نقطه ای در سوی دیگر کره متمرکز می شود به مانند شکلی که در زیر ملاحظه می کنید.

نقاط کانونی امواجی که از ماهواره های مختلف می رسند در موقعیت های مختلف شکل می گیرند. بنا براین می توان تعدادی ال ان بی را در اطراف کره نصب کرد همچنین می توان یک ال ان بی با قابلیت حرکت بر روی کره را روی آن نصب کرد.
    این سیستم در حقیقت یک نیم کره مجهز به رفلکتور است که مزیت اصلی آن حجم کم و وزن کم آن است همچنین قابلیت حمل آسان بخصوص در سفرو همچنین قابلیت در یافت یا بعبارتی پوشش ماهواره های مختلف در حدود 120 درجه و در مقایسه با دیشهای آف ست تنها اندکی افت سیگنال دارد و اما تنها اشگال این نوع دیشها ساخت سخت آنهاست که از ظرافت خاصی برخوردار است و دیگر اینه در هنگام در یافت ماهواره ها باید جهاتی را دریافت کرد که به هم زیاد نزدیک نباشن (حدود 8 درجه )دو همچنین از ال ان بی هایی با قطر کم استفاده شود.

یک دکتر دندانپزشک مصری بنام دکتر فرج از این تکنیک برای ساخت یک کلاه خود چند منظوره استفاده کرده است که ایشان در این کلاه یک زسیور و یک لنز لونبرگ را جاسازی کرده که قابلیت در یافت 3 ماهواره Nilesat , Arabsat, Hellasat را دارا می باشد ایشان علاوه بر این کلاه خود انواع دیگری از این نوع آنتن را نیز ساخته اند که در شکل زیر می توانید تعدادی از آنها را مشاهده کنید

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    world s@t

SatPlus 85cm Transparent Dish

Product Description.

The most clear transparent 85cm satellite dish on the market. LNB arm slots-in for easy re-assembly, making this dish ideal for travelling.

Specifications.

Dish: Synthesis Resin Compound
    Back structure: Galvanised Steel
    LNB Holding Arm: Aluminium
    LNB Clamping ø: 23-40 mm
    Mast Clamp ø: 30-50 mm
    Elevation: 5° - 55°
    Azimuth ±: 180
    F/D Ratio: 0.6
    Gain @ 10.95 GHz: 38 dB
    Gain @ 11.70 GHz: 38.4 dB
    Gain @ 12.70 GHz: 39 dB
    Efficiency: 72 %
    Frequency Range: 10.70 GHz - 12.75 GHz
    Wind Resistant up to 180 km/h

دیش 85 سانتی متری
    توضیحات محصول.

روشن ترین و شفاف بشقاب ماهواره ای در 85cm بازار است. ساختار او به گونه ایست که lnb به راحتی نصب میشود

مشخصات.

دیش : سنتز ترکیبی رزین
    ساختار : فولاد گالوانیزه
    نگهدارنده بازو : آلومینیوم
    قطر بستن ال ان بی 23-40 میلی متر
    بیشترین قوس : 30-50 میلی متر
    ارتفاع : 5 ° -- 55 درجه
    قوس افقی در جهت گردش عقربه ساعت واقع بین نقطه ثابتی ± : 180
    نسبت F/d برابر 0.6
    قدرت گیرندگی در 10.95 گیگاهرتز : 38 دسی بل
    قدرت گیرندگی در11.70 گیگاهرتز : 38.4 دسی بل
    قدرت گیرندگی در12.70 گیگاهرتز : 39 دسی بل
    راندمان : 72 ٪
    دامنه فرکانس : 10.70 گیگاهرتز -- 12.75 گیگاهرتز
    مقاوم در برابر باد تا 180 کیلومتر در ساعت

تصاویر پیوست شده

5. 7 کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    world s@t

معرفی ومقایسه انواع دیش
    مبحث این پست در مورد مقایسه دیش آفست و معمولی هست و سعی دارم که این ٢ را با هم مقایسه کنم و مزیت و نکات منفی هر کدام را بیان کنم زیرا این سئوال برای خیلی ها پیش میاد که آیا فرقی با هم دارند یا خیر؟

ابتدا می پردازم به دیش آفست (OFFSET)

همانطور که در شکلهای بالا مشاهده می کنید این نوع دیش که اکثرا در کشورهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد و جدیدا هم در ایران مورد استفاده قرار گرفته ،اولین نکته ای که به چشم می آید ظاهر زیبای این نوع از دیشهاست بر عکس ظاهر زشت دیشهای معمولی اما این یکی از آن موارد است این دیش همانطور که می بینید تقریبا بیضی شکل است و به همین علت کانونش با دیشهای معمولی تفاوت دارد .

دیشهای معمولی یک کانون دارند آن هم در مرکز دیش اما دیش آفست دارای ٢ کانون است یکی در بالا و دیگری در پایین اگر تک میله نگهدارنده فیتور را از پایین ببندیم محل نصب ال ان بی میشود کانون پایینی و اگر میله را از بالا ببندیم می شود کانون شماره ٢ که با توجه به این ٢ نوع حالت نصب دیش هم تفاوت بسیاری دارد ولی من به شخصه اکثرا از کانون پایین استفاده می کنم که در آینده در مورد نصب آفست یک پست جدا خواهم نوشت. یکی از مزایای این دیش ساخت استاندارد و محاسبه شده آن است به همین دلیل کار را برای ما در موقع نصب بسیار آسان می کند مثلا دیگر لازم نیست که فاصله کانونی را به طور تجربی و دستی تنظیم کنیم چون وقتی دیش سرهم شود به خودی خود ال ان بی در کانون قرار می گیرد.
    نکته دیگر آلیاژ استفاده شده در صفحه دیش است که جنس ورقه آن بسیار مقاوم است و در برابر آفتاب و سرماو باران و برف تغییر حالت نمی دهد و به هیچ عنوان تاب بر نمی دارد و دیگر اینکه اکثرا دیش های افست یا پایه زمینی دارند یا پایه دیواری که در هر ٢ مدل دیش بسیار محکم در سر جایش باقی می ماند و به مانند دیشهای معمولی نیاز به گچ و سنگ ندارد من خودم هر جا آفست نصب کردم کمتر شنیده ام که از تنظیم خارج شود و این خودش برای مشتری بسیار به صرفه است که با هر بادو طوفان مجبور نشود کلی پول بابت نصب مجدد به نصاب بدهد.
    اما مهمترین نکته در قدرت دریافت سیگنال می باشد من خودم یک بار بر روی جهت هاتبرد با ٢ دیش آفست و معمولی تستی انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که با توجه به گرانتر بودن این نوع دیش ارزشش را دارد چون فرکانسهای ضعیف را به خوبی دریافت کردم که دیش معمولی قادر به دریافتش نبود و مهمتر اینکه در مناطقی که پارازیت شدید دارند اگر از آفست استفاده کنند نتیجه بهتری خواهند گرفت که پاسخش در تفاوت کانون این ٢ نوع دیش است.
    نکته آخر اینکه در مکانهایی که شما قادر نیستید دیش معمولی نصب کنید به راحتی می توان دیش آفست را حتی بر روی دیوار یا لبه بام نصب کنید که این نکته برای آپارتمانهای شلوغ بسیار کارآمد است.

حالا می پردازم به دیشهای معمولی:

توضیح زیادی در مورد این دیشها وجود ندارد زیرا خودتان بهتر می دانید تنها نکته مثبت این دیش زیاد بودن در دسترس بودن و بخصوص ارزان بودن و یک مقدار نصب آسانتر آن است و اگر احتمالا بریزند خونتون و دیشهاتون رو جمع کنند زیاد دلتون نمی سوزه. از همین مقایسه کوچک می توان به این نتیجه رسید که اگر از نظر بودجه مشکلی ندارید بهترین کار استفاده از دیشهای آفست است و یک جوررایی وقتشه که دیش حلبی ها رو بیخیال بشیم به شخصه در اکثر سیستمهای مرکزی از آفست استفاده می کنم و بسیار هم راضی هستم .دیگر توضیحی ندارم .
    البته این مقاله در اکثر سایتهای ماهواره وجود داره که با توجه به این مسئله در این سایت هم حتما میتونه مفید واقع بشه.
    موفق و پیروز باشید...

7. 9 کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9474
    4 بار در 1 پست از ایشان تشکر شده است

salam agha mamanon az tozihateton.mekhsatam yeh soal beporsam bebenam keh morohaye primium 300 ba charkhdandeh felezi behtareh ya pelastiki

9. 4 کاربر برای این پست سودمند از afra2311 عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

با درود.
    فایل PDF زیر مقایسه ای است بین دیش های آفست و پارابلا (سهمی).

مقاله مربوط به سالهای گذشته و هست، با تشکر از آقای Ali که زحمت تهیه اش رو کشیدند، البته برای سایت همکار نوشته شده، که با اجازه استفاده می کنیم برای دوستان.

مفید خواهد بود
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ما رو پشت بوم داریم دیش نصب میکنیم، اگه کاری داشتین ما هستیم در خدمتتون [دایره زنگی]

11. 10 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    1814
    1,905 بار در 351 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط <strong>afra2311strong> نمایش پست ها
    salam agha mamanon az tozihateton.mekhsatam yeh soal beporsam bebenam keh morohaye primium 300 ba charkhdandeh felezi behtareh ya pelastiki
    با درود.
    لطفا فارسی تایپ کنید، به قوانین فروم احترام بگذاریم.
    سوال شما به این تاپیک مربوط نمیشه.

موتور با چرخ-دنده های پلاستیکی بهتر هست.

مزایای چرخ دنده های پلاستیکی:

استحلاک کمتر، لرزش و صدای کمتر، عدم نیاز به روغن دنده (واسکازین)، وزن کمتر و در نتیجه فشار کمتر به موتور.

ما رو پشت بوم داریم دیش نصب میکنیم، اگه کاری داشتین ما هستیم در خدمتتون [دایره زنگی]

13. 6 کاربر برای این پست سودمند از farjadpc عزیز تشکر کرده اند:

کلمات کلیدی این موضوع