فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

صفحه 1 از 37 1 2 3 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 363
  1. Top | #1
    kazem_hd

Icon2007 ♥♥♥انجمن هواداران باشگاه يـــوونـــتـــوس♥♥♥

يـــوونـــتـــوس

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از kazem_hd عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    Moh@mm@d-SAT

موجی: از دست رفتن سهمیه ایتالیا در لیگ قهرمانان تقصیر اینتر بود

سایت گل – لوچانو موجی، مدیر سابق یوونتوس گفته تقصیر اینتر بود که سهمیه لیگ قهرمانان ایتالیا از فصل 13-2012 از دست می*رود.
    این سهمیه به آلمان اضافه شد و به این ترتیب سری آ از فصل 13-2012 تنها سه سهمیه خواهد داشت که دو تا در مرحله گروهی هستند و یکی باید در پلی*آف بازی کند.
    موجی می*گوید اینتر مقصر افول فوتبال ایتالیا در قاره است، هرچند که این تیم پارسال فاتح لیگ قهرمانان شد.
    موجی می*گوید: «در هر صورت باید به داغ*ترین موضوع بنگرم که اینتر است. اینتر نمونه افولی است که فوتبال ما را تحت تاثیر قرار می*دهد، به ویژه این که آنها همین فصل گذشته همه جام*ها را به دست آوردند. سرنوشت اینتر مشخص شده و بازسازی ضروری است.»

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #3
    Moh@mm@d-SAT

یووه و دل پیرو پای میز آخرین قرارداد

سایت گل - وقتی الکس در 19 سالگی به یوونتوس آمد، چیزی جز استعداد چشمگیر با خود نداشت. او تا قبل از یوونتوسی شدن در حال فرار برای پنهان کردن لهجه ی پادوایی خود بود، ماسیمیلیانو جیاکوبو با ماشینش او را به به تمرینات می برد، خرج های خانه و خرید را با فرانچسکو بالدینی (جوان دیگری در یوونتوس) تقسیم می کرد و مرتب به مادرش زنگ می زد تا دستورات آشپزی بگیرد. با این حال رویای یووه برای او که در ونتو بدنیا آمده بود از بچگی تا به حال همراهش بوده است " من عاشق پلاتینی بودم، پوسترش را در اتاقم داشتم و همیشه بازی هایش را دنبال می کردم. و 18 سال هم در این باشگاه بازی کردم، من هر روز یوونتوس را زندگی می کنم."

به گزارش گل و به نقل از یووه دات آی آراهمیت این باشگاه برای الکس حتی قبل از اینکه با لباس بانوی پیر توپ بزند را می شود در یک اتفاق دیگر دید. در روز معارفه وقتی با پیراهن یووه برای سالواتوره گیگیلو ژست می گرفت. بعد از اتمام کار به گفته این عکاس الکس وقتی پیراهن یوونتوس را درآورد، به جای اینکه ان را روی زمین بگذارد با دقت و حوصله لباس را تا کرد و بسیار مرتب ان را در گوشه ای گذاشت.

اما شن های زمان منتظر هیچکس نخواهند ماند، هرچقدر که بزرگ باشد. این یکشنبه دلپیرو رکورد دیگری از بونپرتی شکست، 445 مین بازی در سری آ. عجیب این است که این همان فردی است که او را به یوونتوس آورد. اما با باقی ماندن 6 ماه در قرارداد او، چند بار دیگر فرصت افتخار آفریدن با این پیرهن برای او ممکن است ؟

صحبت برای تمدید قرارداد او شروع شده و به نظر می رسد در مورد ادامه همکاری مشکلی وجود نداشته باشد، ماروتا می گوید " در برای تمدید باز است، فقط شرایط قرارداد مسئله است ولی من خوشبین هستم." سر مدت قراداد یعنی 12 ماه مشکلی وجود ندارد. اما به نظر میرسد حقوق پیشنهادی یوونتوس و حقوق درخواستی بازیکن تفاوت محسوسی داشته باشند. باشگاه چیزی حدود 1 میلیون به او پیشنهاد داده است درحالی که الکس ترجیح میدهد نزدیک به 2.5 میلیون حقوق بگیرد. هرچند در صحبت های اخیر انیلی حرف های نگران کننده ای بود " درهای این باشگاه برای دلپیرو باز است، ولی باید با او صحبت کنم ببینم تصمیمش چیست و می خواد ادامه بدهد یا خیر" اما در هر صورت به نظر می رسد تمدید قرارداد انجام خواهد شد. دلپیرو مثل رایان گیگز برای منچستر، بیش از اندازه برای تصویر باشگاه اهمیت دارد که کسی بتواند به این راحتی ها در خروج را به او نشان دهد.

اما این وضعیت سوالی ایجاد می کند. ارزش دلپیرو چقدر است ؟ در این شرایط فعلی و به نظر میرسد اختلاف بزرگی بین ارزشی که باشگاه برای دلپیرو قائل است و ارزشی که دلپیرو برای خود قائل است وجود دارد. اگر به دلپیرو 1 میلیون بدهند یعنی او فقط بیشتر از دچلیه، رینائودو، منینگر و ترائوره حقوق خواهد گرفت ! و اگر به او 2.5 میلیون بدهند او ششمین میزان حقوق باشگاه خواهد بود بعد از بوفون، آمائوری، کیلینی، آکویلانی و ملو. دلپیرو می داند که باید حقوق خود را کاهش دهد چون باشگاه این را به وضوح مشخص کرده که نمی خواهد مثل کاری که رم با توتی کرد (حقوق 5 میلیونی تا 38 سالگی) با دلپیرو کند. ولی با این حال حقوق پیشنهادی یووه برای این بازیکن که تا به حال 4 بار قرارداد خود را با یووه تمدید کرده است کمی غیرمنصفانه است.

شاید حقوق 5 میلیونی که بین سال های 99 تا 2008 می گرفت زیاد باشد، ولی دلپیرو وقتی 21 سالش بود هم 1.8 میلیون در سال می گرفت. امیدوارم ماروتا و همکارانش نخواهند از عشق الکس به یووه سواستفاده کنند و قراداد دلخواه خود را به او تحمیل کنند. چون همانطور که دلپیرو با فداکاری در سری بی حضور پیدا کرد، ممکن است باز هم برای این پیراهن فداکاری دیگری کند.

حتی با اینکه به دلپیرو به چشم بازیکن ثابت نگاه نمی شود، ولی آمار خلاف این را نشان می دهد و نمی شود به او نیمکت نشین گفت. با وجود مصدومیت های زیاد در یووه دلپیرو در این فصل به همراه کیلینی بیشترین تعداد بازی در یووه را داشته است و در 35 بازی در همه ی جام ها حضور داشته و در این فصل فقط کوالیارلا بیشتر از او گل زده است. اگرفقط سری آ را در نظر بگیریم او این فصل 23 بازی کرده که 9 بازیکن بیشتر از او در ترکیب حضور داشته اند، اما فقط کوالیارلا بین آن ها مهاجم است ! و این آمار است که نشان می دهد دلپیرو برای یووه هنوز تمام نشده است.

" فراموش کنید که او سمبل باشگاه است، الساندرو هنوز خیلی حرف برای زدن در زمین دارد" این را رومئو بنتی می گوید، هافبک یووه در دهه 70 و ادامه میدهد " وقتی او نیست، نور یوونتوس از بین می رود. باشگاه باید با او تمدید کند، نه به خاطر گذشته اش، به خاطر اینکه او تنها بازیکنی است که هنوز می تواند با حضورش در ترکیب کلاس تیم را به شکل قابل ملاحظه ای بالا ببرد."

اما همیشه کلاس بالا، هزینه دارد. باید دید یوونتوس برای دلپیرو که به عقیده خیلی ها بزرگترین بازیکن تاریخ باشگاه است، چقدر ارزش قائل می شود.

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #4
    Moh@mm@d-SAT

دل پیرو: آخرین قرارداد زندگی ورزشی ام را با یووه امضا می کنم

سایت گل- الساندرو دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرده که می خواهد فوتبالش را در بین******ری به پایان ببرد.
    قرارداد این ستاره 36 ساله در ژوئن پیش رو به اتمام خواهد رسید و گزارشهای منتشره حکایت از آن دارد که اختلاف برسر رقم دستمزدش، ممکن است دلیلی برای عدم تمدید این قرارداد باشد. البته خود دل پیرو نظر دیگری دارد.
    دل پیرو در وب سایت شخصی اش در این رابطه نوشت:« من داستانهایی شنیده ام که در آنها نام من آمده ولی به من تعلق ندارد و مرا آزرده خاطر می کند. انگیزه کارنامه ورزشی من عشق عمیق به «کالچو»، یوونتوس و هوادارانش بوده. پول، دلیل اصلی نگرانی من نیست،چون من پول زیادی در زندگی به دست آورده ام.من می توانستم با پذیرش پیشنهادات تیمهای دیگر پول بیشتری دربیاورم ولی این آنچه من می خواستم نبود. »
    دل پیرو ادامه داد:« من به رئیس باشگاه گفتم که انگیزه من برای امضای قراردادی جدید، بحث اقتصادی نیست و انگیزه برای پیروزی و موفقیت مجدد است. می خواهم عشقم به باشگاه و هواداران را نشان بدهم. می خواهم آخرین قرارداد کارنامه ورزشی ام را با یوونتوس امضا کنم.»

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #5
    zed-max

یوونتوس صفر – بولونیا 2: برد پس از سی سال!

مارکو دی*وایو مقابل تیم سابقش درخشید.

سایت گل – اوضاع یوونتوس بدتر از قبل شده و این بار آنها در خانه مقابل بولونیا شکست خوردند. بولونیا پس از سی سال، سرانجام به برد در خانه یوونتوس دست یافت.

در اواخر نیمه اول ضربه وینچنتزو یاکویینتا در ابتدای دیدار به تیر دروازه بولونیا برخورد کرد.
    در دقیقه 48 بود که بولونیا گل زد. مارکو دی*وایو توپ را از بالای سر مارکو استوراری رد کرد و هرچند دو مدافع یوونتوس تلاش می*کردند او را متوقف کنند ولی او به تیم سابقش گل زد.
    در ادامه الساندرو ماتری می*توانست با پاس الساندرو دل*پیرو گل تساوی را بزند ولی ضربه او در دقیقه 55 با دفاع عالی روبین همراه بود.
    بونوچی هم روی ضربه ایستگاهی دل*پیرو تیر دروازه بولونیا را به لرزه درآورد و باز، روبین بود که توپ را از روی خط بیرون کشید.
    در نهایت دی*وایو در دقیقه 66 گل دوم را هم زد. او توپ را از میان انبوه بازیکنان حاضر در محوطه جریمه گذراند و با ضربه*ای که زد فرصتی برای واکنش استوراری باقی نگذاشت.
    یوونتوس با این باخت با 41 امتیاز فعلا در رده هفتم است، در حالی که ممکن است پالرمو جای این تیم را پس از دیدارهای این هفته بگیرد. بولونیا هم با 35 امتیاز یازدهم است.

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #6
    zed-max

این پتانسیل واقعی یوونتوس نیست

البرتو مالزانی سرمربی تیم فوتبال بولونیا در پایان دیدار مقابل یوونتوس بسیار خوشحال بود و از پیروزی شاگردانش در زمین یووه شگفت زده شده بود. البرتو در پایان دیدار به خبرنگاران رسانه های ایتالیا گفت:

"این غیر ممکن است که این یووه، یوونتوس واقعی باشد. نمی دانم چه اتفاقی برای یووه رخ داده و احساس می کنم یک مانع روانی برای تیم ایجاد شده است. من یوونتوس را دوست دارم و اعتقاد دارم انها بازیکنان خوبی در اختیار دارند ولی این پتانسیل واقعی یوونتوس نیست."

"به نظر من اگر یوونتوس بتواند مشکل روانی تیم خود را حل کند تیم فوق العاده قدرتمندی را در اختیار خواهند داشت."

13. 3 کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #7
    zed-max

دل نری: امسال سال بدی برای یووه خواهد بود

مربی یووه پس از شکست این تیم مقابل بولونیا هشدار داده است

سایت گل- لوئیجی دل نری، مربی یووه پس از شکست 0-2 تیمش مقابل بولونیا اعلام کرد که تیمش هنوز به خوبی بازیابی نشده است
    به نظر می رسید که یووه تهاجمی بازی می کند ولی این مارکو دی وایو بود که توانست دو گل برای بولونیا به ثمر برساند.
    دل نری در پایان این مسابقه به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« ثبات در "دی ان ای" خون ما نیست.هر بار که گلی دریافت می کنیم، تمرکزمان برهم می خورد.این غیرممکن است که تیمی مثل ما، دو هفته بعد از شکست دادن اینتر چنین شکستی بخورد.»
    مربی یووه ادامه داد:« گل اول بولونیا روی اشتباه ملو از راه رسید ولی دی وایو به بهترین نحو ممکن گل دوم تیمش را به ثمر رساند.»
    مربی یووه ادامه داد:« امسال، سال سختی ها خواهد بود و اگر به همین ترتیب ادامه دهیم، ناامیدی بزرگی نصیب ما می شود. برای هواداران تیم متاسفم ؛ آنها شایسته نتیجه بهتری هستند.»

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #8
    Moh@mm@d-SAT

پيشنهاد رسمي يوونتوس به كاپلو
    خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس از مالك جوان يوونتوس پيشنهاد رسمي دريافت كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آندرا آنيلي مالك جوان و تنها وارث خوشبخت مافياي قديمي فيات در ايتاليا روز گذشته در تماسي تلفني از تحويل مدارك و پيشنهاد ارسالي به كاپلو كسب اطمينان كرد و از كاپلو خواست تا پيش قرارداد ارسال شده را با دقت مطالعه و در اين مورد به خوبي فكر كند.
    يوونتوس حال و روز خوشي در كالچو ندارد و هواداران خشمگينش نيز اخراج دل*نري را خواستارند.
    سرمربي اسبق رم در گذشته نيز بارها از بازگشت به يوونتوس ابراز تمايل كرده اما شرايط كاپلو در بريتانيا چندان مستعد جدايي نيست.
    جان لوكا ويالي مهاجم پيشين يوونتوس نيز يكي از گزينه هاي مد نظر آنيلي است.

17. 3 کاربر برای این پست سودمند از Moh@mm@d-SAT عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #9
    zed-max

یوونتوس هرچند در خانه چزنا دو بر صفر پیش افتاد، اما نتوانست برتری خود را حفظ کند و در نهایت با تساوی خانه چزنا را ترک کرد.

گل ، آنها در دقیقه 19 و پس از سلطه بر توپ و میدان به گل رسیدند. الساندرو ماتری و الساندرو دل*پیرو با هماهنگی کامل حرکتی را از میانه میدان طراحی کردند و در نهایت روی پاس دل*پیرو که دفاع چزنا را گشود، ماتری از زاویه*ای بسته گل اول را زد.

در دقیقه 35 ماتری گل دوم را زد. او روی شوت دل*پیرو که به تیر دروازه برخورد کرد، ضربه برگشتی را به درون دروازه حریف فرستاد.

چزنا در دقیقه 41 یکی از گل*های خورده را جبران کرد. جیان*لوییجی بوفون روی مارکو پارولو خطا کرد و اخطار گرفت، و پنالتی حاصل را لوییس خیمنس به گل تبدیل کرد.

اوضاع برای یووه در دقیقه 43 بدتر هم شد. مارکو موتا به دلیل خطای کف پا روی امانوئله جاکرینی، کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.

یوونتوس در نیمه دوم مقاومت کرد، اما در نهایت در دقیقه 80 گل تساوی را خورد. ضربه ایستگاهی لوییس خیمنس به محوطه جریمه آمد و پارولو توپ را به گوشه پایین دروازه زد.

یووه با 42 امتیاز و یک بازی بیشتر هفتم است و چزنا هم با 29 امتیاز یک رده تا منطقه سقوط فاصله گرفت.

19. یک کاربر برای این پست سودمند از zed-max عزیز تشکر کرده اند:

20. Top | #10
    Moh@mm@d-SAT

چزنا 2 – یوونتوس 2: فشار بر دل*نری افزایش یافت

سایت گل – یوونتوس هرچند در خانه چزنا دو بر صفر پیش افتاد، اما نتوانست برتری خود را حفظ کند و در نهایت با تساوی خانه چزنا را ترک کرد.
    آنها در دقیقه 19 و پس از سلطه بر توپ و میدان به گل رسیدند. الساندرو ماتری و الساندرو دل*پیرو با هماهنگی کامل حرکتی را از میانه میدان طراحی کردند و در نهایت روی پاس دل*پیرو که دفاع چزنا را گشود، ماتری از زاویه*ای بسته گل اول را زد.
    در دقیقه 35 ماتری گل دوم را زد. او روی شوت دل*پیرو که به تیر دروازه برخورد کرد، ضربه برگشتی را به درون دروازه حریف فرستاد.
    چزنا در دقیقه 41 یکی از گل*های خورده را جبران کرد. جیان*لوییجی بوفون روی مارکو پارولو خطا کرد و اخطار گرفت، و پنالتی حاصل را لوییس خیمنس به گل تبدیل کرد.
    اوضاع برای یووه در دقیقه 43 بدتر هم شد. مارکو موتا به دلیل خطای کف پا روی امانوئله جاکرینی، کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.
    یوونتوس در نیمه دوم مقاومت کرد، اما در نهایت در دقیقه 80 گل تساوی را خورد. ضربه ایستگاهی لوییس خیمنس به محوطه جریمه آمد و پارولو توپ را به گوشه پایین دروازه زد.
    یووه با 42 امتیاز و یک بازی بیشتر هفتم است و چزنا هم با 29 امتیاز یک رده تا منطقه سقوط فاصله گرفت.

صفحه 1 از 37 1 2 3 11 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع