فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1
    world s@t

پیش فرض Post مباحث درباره ساخت انواع قیچی

آموزش ساخت ( قیچی )

با سلام خدمت دوستان عزیز فعال در سایت :

با اجازه ی مدیران عزیز می خواستم طرز ساختن قیچی رو آموزش بدم به دو دلیل :

1. ساختنش بسیار ساده است و اصلا لازم به خریدن حاضریش نیست.
    2. صرفه اقتصادی قابل توجهی داره.

خوب اصل مطلب همون طوری که همه دوستان میدونن قیچی وسیله ای برای گرفتن ماهواره های مختلف بر روی یک دیش و من طرز ساخت با قیمت رو براتون می نویسم.

وسایل لازم جهت ساخت :
    1. بست شیلنگ فلزی بزرگ 2عدد

2. تسمه کش دینام ( در بازار به این نام معروفه ) که میتونی مال هر ماشینی باشه / پراید/ پیکان/ رنو... 2عدد

3. یک عدد پیچ برای اتصال دو تسمه به هم

** قیمت تسمه کش هر عدد 200 تومان که جمعا میشه 400 تومان **
    ** قیمت بستهای فلزی هر عدد 200 تومان جمعا میشه 400 تومان **
    ** قیمت جوش دادن تسمه ها کلا 200 تومان ( البته بستگی به طرف داره )
    ** قیمت نهایی هر عدد قیچی کامل و قابل استفاده میشه فقط 1000 تومان
    ** تمامی قیمتها در مشهد **
    خوب دیگه نیاز به توضیح نداره همون طور که در تصاویر هم مشاهده میکنید بعد از تهیه لوازم بستها رو به تسمه ها جوش داه ( جوش به علت نازک بودن بستها حتما باید جوش گاز یا کاربید یا اسیتیلن و... باشه ) در غیر این صورت باعث ذوب شدن بستها شده ( جوش به وسیله برق * قوص الکتریک* هرگز پیشنهاد نمیشه ) وتمام...

*** نکته *** کلا قیچی ها در کم شدن سیگنال در کانون اصلی دیش بی تاثیر نیستن چون همون طور که میدونید یک قیچی با LNB اون جلوی برخورد سیگنال به سطح دیش رو میگیره ولو کم ... ( کم شدن 2 یا 3 درصدی سیگنال در کانون اصلی طبیعی است )

*** نکته *** ماهواره هایی که به وسیله قیچی دریافت میشه خواه یا ناخواه به اندازه کانون اصلی دیش سیگنال ندارن علت هم این است که به خاطر تشکیل کانون در جایی غیراز مرگز دیش تمام سطح دیش به کار گرفته نمیشود ( پس شکایت از کمبود سیگنال در ماهواره های دریافتی با قیچی بی مورده... )

2. یک کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #2
    world s@t

پاسخ : آموزش ساخت فیتهورن( قیچی ) همراه با عکس سلام
    با تشكر از مديريت كه با در خواست من مبني بر باز گذاشتن تاپيك موافقت كردن
    علت اين كه طرح رو تو تاپيك جديد ارائه نكردن دليلش اين بود كه بعضي از دوستان تازه وارد كه خاك نصابي نخوردن (البته بنده ادعا ندارم ) زياده گويي مي كردن كه من تصميم گرفتم كه تو همين تاپيك مطلبم رو ارائه كنم
    قبل از اين كه مطلبم رو شروع كنم لازم به ذكر هستش كه من خودم هم جز منتقدين اين تاپيك بودم و هستم چون اين نوع وسيله تو شهر ما با حداقل قيمت ميشه پيدا كرد (1000 تومن) و هر چه قدر هم خودمونو بكشيم برامون صرف نداره ( براي حالت تكي عرض ميكنم ولي انبوهش خيلي هم صرف داره ...)
    اين طرح من بر ميگرده به 3.5 پيش وقتي تو تهران براي اولين بار قيچي رو بعنواع متعلقات ماهواره ديدم
    بعد از اين كه اومدم مشهد تو خيابون سعدي هر چي دنبال گشتم كسي يا چيزي نميدونست يا هم اين كه مسخره ميكردن ميگفتن اين جا كه خياطي نيست ...
    خلاصه من به بد بختي بعد 6 ماه تونستم اولين قيچي رو درست كنم
    حدودا در اوائل عضويت در ست ست مي خواستم يك همچين تاپيكي بزنم اما بعد بيخيال شدم ( چون مطلب كاملا ... به نظر ميرسه) :
    وسايل لازم :

( وسايل لازم در شكل يك )
    يك متر لوله گازي ( اين لوله به عنوان لوله انتقال گاز تو بخاري ها به كار ميره ارزون هم هستش)
    دو عدد بست لوله كه همانند قسمت علامت گزاري شكل 1 سوراخ شده باشه
    2 تاپيچ هم اندازه سوراخ لوله
    يك عدد پيچ بلند با مهره و واشر آهني ( جهت وصل كردن دو قسنت قيچي به هم)
    ابتدا بست لوله رو به انداره سوراخ هاي لوله با دريل و مته سوراخ كنيد مانند شكل يك لوله گازي به اندازه دلخواه بريده بهتره 40 سانت بريده بشه و بعد از خم كردن 20 سانت طول قيچي مورد نظر ميشه
    لوله رو خم كنيد در قسمت سوراخ لوله رو با قلاويز رزوه كنيد قلاويز هم نداشتيد به علت نرم بودن جنس لوله بوسيله پيچ خودش رزوه ميشه و با همون پيچ ها به محل مورد نظر پيچ كنيد

از روي شكل 2 بايد دو سري ساخته بشه و در نهايت مانند شكل 3 بوسيله پيچ بلند و نازك قيچي نهايي درست بشه
    مزايا :
    اين سازه بعلت پيچ مهره بودن مقاوم تر از حالت جوش هستش چون جوش به حالت خشك هستش و احتمال شكستن محل جوش بالاست
    اين سازه چون تو خالي هست خيلي سبك تر از قيچي هاي معمولي هستش و مشكل سنگيني براي ال ان بي مركز ايجاد نمي كنه در نتيجه افت سيگنال در ال ان بي مركز نداريم
    معايب :
    كار زياد ميبره
    مقرون به صرفه نيست
    وقتي با 1000 تومن ميتوني يه قيچي خوب بخري مگه آدم ....
    دوباره هم ميگم اين طرح مال زماني بود كه قيچي تو مشهد نا شناخته بود و طرح بالا كاملا ابتكاري مي باشد دقيقا مثل فيتهورن كشويي كه الان تو مشهد نيستش
    رو فيتهورن كشويي هم دارم كار ميكنم و به زودي يه طرح ابتكاري براش پيدا ميكنم كه اگه استقبال شد ميزارمش تو سايت
    ((در ضمن ميدونم به زودي زود تاپيك قفل ميشه ( به علت بعضي رفتار هاي غير حرفه اي تازه واردين )در نتيجه پس از قفل شدن براي پاسخ گويي سوالات در پيغام خصوصي در خدمت هستم ))

5. یک کاربر برای این پست سودمند از world s@t عزیز تشکر کرده اند: