سلام مهمان گرامي؛
به بزرگترین انجمن تفریحی افغانستان و ایران sat2hd
خوش آمدید

براي مشاهده بزرگترین سایت ماهواره افغانستان و ایران از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    87630
    187 بار در 150 پست

n-54khbr شايعه جعلي بودن کارت پايان خدمت مسخره است

سوشا مکاني ضمن بيان اين مطلب گفت: صحبت کردن در مورد جعلي بودن کارت پايان خدمت برخي بازيکنان فولاد مسخره است و من اصلاً يک ثانيه هم به اين موضوع فکر نمي‌‌کنم. وقتي چنين خبري را شنيدم فقط خنديدم. اين خبرهاي بي‌ارزش نبايد ذهن ما را درگير کند. من هيچ صحبتي در اين مورد ندارم و همانطور که گفتم مسائل بي‌ارزش برايم اهميتي ندارد.

به نقل از تسنيم، وي در مورد وضعيتش براي فصل آينده خاطر نشان کرد: من هنوز تصميم خاصي نگرفته‌ام و بعد از دو بازي رفت و برگشت مقابل السد قطر، قراردادم با فولاد تمام مي‌‌شود. گزينه اول من تيمي است که حسين فرکي در آن حضور دارد و بايد منتظر بمانم. من نمي‌‌دانم فرکي مي‌‌ماند يا جدا مي‌‌شود ولي دوست دارم همچنان زير نظر اين مربي کار کنم.

دروازه‌بان فولاد خوزستان به حساسيت ديدار تيمش مقابل السد قطر در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا اشاره کرد و گفت:‌ السد تيم خوبي است اما مطمئناً کادر فني فولاد با شناخت کامل از حريف قطري، تيم ما را آماده خواهد کرد. شرايط فولاد بسيار خوب است و من شانس برد تيم خودم را بيشتر مي‌دانم. معمولاً پيش‌بيني‌هاي من درست از آب درمي‌آيد و اميدوارم فولاد با عبور از السد به مرحله بعدي برود.

مکاني در پاسخ به اين پرسش که «چقدر احتمال مي‌‌دهي همراه با تيم ملي‌ به جام جهاني بروي؟»، گفت: تمرين کردن يک بخش قضيه است و بخش ديگر به تصميم سرمربي بستگي دارد. من نهايت تلاشم را در تمرينات انجام مي‌دهم و چيزي کم نمي‌گذارم. نتيجه کار و تمرينات من اين است که به جام جهاني بروم ولي تصميم‌گيرنده خودم نيستم. من دوست ندارم با شانس و اتفاق به جام جهاني بروم و مي‌‌خواهم با تلاشي که دارم نظر سرمربي تيم ملي را جلب کنم.

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع