سلام مهمان گرامي؛
به بزرگترین انجمن تفریحی افغانستان و ایران sat2hd
خوش آمدید

براي مشاهده بزرگترین سایت ماهواره افغانستان و ایران از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد
فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

فعال کردن آمار انجمن

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    87630
    187 بار در 150 پست

n-54khbr سياسي: من اسپانسر پرسپوليس نيستم

در نشست خبري پرسپوليس حميدرضا سياسي در خصوص وضعيت علي دايي در پرسپوليس براي فصل آينده گفت: آقاي رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس است و وضعيت علي دايي را براي سال آينده تثبيت کرده و الان هم وضعيت باشگاه به روال عادي برگشته است. ما هم در هيأت مديره مصوباتي که مورد نياز است را در حال بررسي و تصويب هستيم تا مشکلات جلوي کار رحيمي و دايي را برداريم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: فوتبال ما در گذشته مشکل داشت اما اين مشکل براي خود تيم نبود و ديديد که ما تيم خوبي داشتيم که حتي در پايان ليگ دوم شديم که جا دارد از آقاي دايي تشکر کنم اما گاهي حواشي پرسپوليس را زمين‌گير مي‌کرد. اگر با شرايطي که داريم بتوانيم موانع را از پيش رو برداريم فصل آينده پرسپوليس يکي از بهترين تيم‌ها خواهد بود.

سياسي در خصوص بدهي‌هايش به حسين هدايتي گفت: من با هدايتي هيچ معامله‌اي نکردم تا بدهي به ايشان داشته باشم. اصلا من اسپانسر پرسپوليس نيستم و يا کاري به اين اسپانسر ندارم. من فقط در چارچوب هيأت مديره از اسپانسر جواب مي‌خواهم و مسئله ديگري نيست. ما از اسپانسر خواسته‌ايم که مراتب قول‌هاي خود را به دقت عملي کند تا ما برداشت‌‌ها را داشته باشيم.

وي افزود: اگر ايشان طلبي يا چکي از من دارد يعني آقاي هدايتي حتما انجام بدهد و آن را برگشت بزند. من درباره اين سوال شما خلع سلاح هستم و ديگر جوابي نمانده که بگويم.در همين هنگام بود که رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس وسط حرف سياسي آمد و گفت‌: سوال من اينجاست اگر اسپانسر نياوريم مي‌گويند ما بي‌عرضه هستيم اگر اسپانسر بياوريم مي‌گويند پول آورده‌ايم خودمان هم مانديم که بايد چکار کنيم.

سپس سياسي رئيس هيأت مديره تأکيد کرد: ما مي‌خواهيم عوامل و مشکلات باشگاه را شناسايي کنيم در جريان بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس سال به سال هستيم و با برنامه بايد آنها را پرداخت کنيم. متأسفانه کشور و وزارت ورزش الان در شرايطي نيست که به ما کمک کند. با برنامه‌هاي اقتصادي اهداف عالي داريم تا نيم‌نگاهي به پرداخت بدهي‌ها داشته باشيم. ضمنا تيم هيأت مديره تا به الان کوچکترين مشکلي با اسپانسر نداشته است.

وي افزود: پيش‌بيني کرده‌ايم در صورتي که مشکلي پيش بيايد سريعا اسپانسر جديد را جايگزين کنيم. البته اسپانسر قبلي تا الان بد نبوده و ما هم در کنار اين موضوع کارهاي اقتصادي و الگوسازي براي آينده داريم که ديگر شاهد اين بدهي‌ها نباشيم. اگر اسپانسر ناتوان شود کاري مي‌کنيم که هيچ کاري زمين نماند. خيال‌تان راحت باشد.

سياسي در خصوص اسپانسر پرسپوليس و اينکه گفته مي‌شود شايد امتيازات خاصي به اين اسپانسر داده خواهد شد، تصريح کرد: درباره اسپانسر و اينکه چه زماني به ثبت رسيده، من اطلاعي ندارم، اما درباره اعضاي هيأت مديره بايد بگويم، شهردار منطقه 21 منتصب به وزير ورزش است، اما آقايان مونسان و کاظم‌پور از طرف اسپانسر هستند. ما هيچ امتيازي خارج از چارچوب قانون دراختيار اسپانسر نمي‌گذاريم.

وي افزود: اسپانسر نقشي در چگونگي خرج بودجه ندارد و اين پول فقط از طريق اسپانسر به باشگاه تزريق مي‌شود، اما اين مديرعامل است که در مسير قانوني آن را هزينه مي‌کند. ما البته از جاهاي ديگر هم مي‌توانيم درآمدزايي داشته باشيم و به سمت مثبت مي‌رويم تا ميراث خوبي از خودمان به جاي بگذاريم.

رئيس هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اسپانسر باشگاه پرسپوليس ادامه داد: از قبل قراردادهاي دست و پا گير وجود داشته، اما در حال حاضر اداره حقوقي وزارت ورزش و هيأت مديره پرسپوليس آنها را پيگيري مي‌کنند و من بايد بگويم که مشکلات آن چناني بر سر راه اسپانسر نيست و قرارداد ما هم در اداره حقوقي وزارت ورزش تنظيم شده و مشکلي از اين بابت نداريم.

وي در خصوص مسدود شدن حساب پرسپوليس هم اشاره کرد: با تعاملاتي که با بانک مرکزي انجام داديم، اين موضوع هم در شرف تمام شدن است و مي‌توان به اين حساب پول واريز کرد و حتي امروز هم بخشي از کار را انجام داديم.

سياسي در مورد اسپانسر پرسپوليس افزود: برنامه‌ريزي اقتصادي در اين خصوص انجام داديم و اگر اسپانسر ما بتواند در اين راه به ما کمک کند و گام‌هاي خوبي بردارد، سال آينده مثل ساير اسپانسرها مي‌تواند يکي از گزينه‌هاي ما براي ادامه همکاري باشد و موفق بودنشان براي آنها يک پوئن مثبت به حساب مي‌آيد.

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع